INSPIRACE

Nová hviezdna kolekcia na obzore? Hodinky z Comete Collection

22.02.2018 REDAKCIE
Autor článku

Nová hviezdna kolekcia na obzore? Hodinky z Comete Collection

Slávnu Halleyovu kométu môžeme vidieť raz za 75 až 76 rokov, naposledy sa v blízkosti Zeme objavila v roku 1986 a na jej žiaru si budeme musiet počkať až na rok 2061. Je jedným slovom výnimočná, rovnako ako hodinky VUCH. Dobrou správou však je, že na novú kolekciu hodiniek VUCH ďalších desať rokov čakať nemusíš. Možno ťa ale bude fascinovať rovnako ako najslávnejšia kométa. Chceš sa stať hviezdou kamkoľvek prídeš? Nechaj sa strhnúť hodinkami Comete Collection.

Vypočuj si príbeh…

 „Tak som to nevydržala a objednala som si ich… Potom, čo som okienko na monitore počítača s mojimi vysnívanými hodinkami otvorila už asi po desiaty raz. Stačilo jediné kliknutie myšou  a už boli v košíku. Vo svojich predstavách som jasne videla, k čomu si ich zoberiem a kedy si ich nasadím úplne po prvý krát. Poznáš ten pocit, keď napäto očakávaš, kedy ti objednaný balíček konečne príde? Tak ten som prežívala ja! Zvonček! Trhlo so mnou a utekala som zo schodov…

Už je to tu!

…pred dverami stála poštárka a odovzdávala mi malý balíček. Ešte vo dverách som ho rozbalila. Potešene som sa pozerala na krásnu darčekovú škatuľku s mašľou. Cítila som sa úplne rovnako ako na Vianoce pri stromčeku. Škatuľku som opatrne rozbalila a pozerala som si hodinky, ktoré na mojom zápästí vyzerali ešte omnoho lepšie ako na obrázku. Teraz už ich nedám z ruky!...“

Biely alebo čiernobiely?

Kolekcia hodiniek Comete Collection prináša výber medzi dvomi typmi ciferníkov. Dáš prednosť bielemu alebo zvolíš netradičný čiernobiely ciferník? Či tak či tak, tvoja voľba bude trefa do čierneho.

Hravé bodky alebo elegantná čierna

Hodinky Comete Collection sú hrou remienkov. Čo je na remienkoch najlepšie? Že ich môžeš pravidelne meniť a získať tak vždy iný vzhľad hodiniek VUCH. Ktoré ti padli do oka ako prvé? Farebné remienky so zábavnými bodkami, strieborný remienok, ktorý je ako vyrobený z trblietok hviezd, alebo elegantný čierny remienok, ktorý bude ladiť ku každému tvojmu outfitu?

Darček?

Hodinky sú stále jedným z najkrásnejších a najpraktickejších darčekov. Hodinky sú predsa len také dva v jednom, praktický doplnok aj neprehliadnuteľný šperk. Hodinky VUCH ti prídu zabalené v krásnom darčekovom balení, tým zároveň prinášajú tip na darček k sviatku, narodeninám, či Vianociam. Koniec koncov darček pre radosť môžeš zaobstarať aj sama sebe, nezabudni.

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

Fotenie noviniek v centre Prahy s Vuchlady 2023 Fotenie noviniek v centre Prahy s Vuchlady 2023
Vuch na ples: S Vuškou do gala Vuch na ples: S Vuškou do gala
Daj si pauzu a vydaj sa s Vuškou za zimnou rozprávkou Daj si pauzu a vydaj sa s Vuškou za zimnou rozprávkou
Fotenie ako zo sna: Ako sme fotili leto v apríli Fotenie ako zo sna: Ako sme fotili leto v apríli


Zvoľte svoju krajinu