INSPIRACE

Nová kolekcia: Svadobné kabelky na Vuch scéne

07.09.2022 REDAKCIE
Autor článku

Svadba je mimoriadnou udalosťou, ktorá si žiada vhodný outfit vyladený správne zvolenými módnymi doplnkami. Preto sme urobili menší krok do neznáma a rozbehli sme novú kolekciu elegantných kabeliek, ktoré ťa skvele budú sprevádzať práve na svadbe, ale aj inej slávnostnej akcii. V nasledujúcich riadkoch ti jednotlivé kabelky predstavíme a dáme ti aj tipy, ako a s čím ich kombinovať a vynosiť.

Nová kategória mini kabeliek

Čo je malé, to je pekné. Toto klišé snáď poznáme už úplne všetci. Je ale sakra pravdivé, a preto sme v novej kolekcii predstavili aj mini kabelky len na tie najnutnejšie veci – a presne to si svadba žiada. Mobil, menšia peňaženka, rúž a voňavka, viac aj tak nepotrebuješ. Navrhli sme ich v 5 jedinečných odtieňoch – elegantnej čiernej klasike, žiarivo žltej, tlmenej vínovej, jemnej lila a nežnej marhuľovej. Navyše sme ich doplnili ozdobnou retiazkou a originálnym prešívaním, tieto komponenty im totiž dodávajú šmrnc.

Kabelka a listová kabelka v jednom

Si dievča nerozhodné, sem tam potrebuješ kabelku cez rameno, sem tam zase listovú do ruky? Žiadny problém, aj pre teba máme riešenie v podobe nových kabeliek, ktoré môžeš nosiť na dva spôsoby. Sú hladké, vkusné a nežné, takže na svadbu ideál! Na výber je zo 4 farebných vyhotovení. Horúcim svadobným tipom je napríklad Daina v nezábudkovom vyhotovení, ktorú sme si zamilovali. Úžasne ju skombinuješ napríklad s béžovým outfitom, ku ktorému bude tvoriť zaujímavý kontrast.

Čo nám práve dorazilo? Kufríkové kabelky

Zametá s tebou duša rebelky a zháňaš svadobnú kabelku, vďaka ktorej sa odlíšiš od davu? Okrúhla kufríková kabelka je možno to, čo hľadáš. Táto kolekcia originálnych kabeliek k nám práve dorazila, a preto je našou horúcou novinkou. Pokiaľ sa rozhodneš pre outfit založený na princípe kontrastu, kde farebná kabelka zvýrazní charakter tvojich šiat a spestrí tvoj celkový outfit, potom siahni po citrónovo žltej Jayden alebo smaragdovo zelenej Krystal. Ver, že ťa to bude baviť.

Premysli svoj outfit

Našla si si pre nejakú z kabeliek miesto vo svojom srdci (a zrejme aj šatníku)? Bomba, teraz už stačí len doladiť celý svoj svadobný outfit. Najjednoduchšie je zvoliť čiernu kabelku, je to klasika, ktorá rozhodne nie je svadobné tabu a nemusíš tak riešiť, či si ju s outfitom nakombinovala správne. Pokiaľ siahneš po kabelke v pastelových tónoch, potom je stávkou na istotu zvoliť k nej decentný jednofarebný outfit – napríklad pudrovo ružové šaty alebo kostým. Ak siahneš po tlmenejších variantoch, napríklad vínovej alebo smaragdovej kabelke, potom máme odskúšané, že tieto farby úžasne ladia s béžovým outfitom, ktorý krásne podtrhnú a nebude pôsobiť preplácaným dojmom.

Pokiaľ sa na nejakú svadbu tento rok chystáš, či už ako nevesta, svedkyňa, družička či hosť, poriadne si ju uži a nasávaj tú romantickú a kúzelnú atmosféru naplnenú emóciami a láskou. Pretože láska hory prenáša. 🤍

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

VUCH radí: Ako si vybrať príručnú batožinu do lietadla VUCH radí: Ako si vybrať príručnú batožinu do lietadla
Deň matiek sa blíži: Nezabudni na svú superžienu Deň matiek sa blíži: Nezabudni na svú superžienu
Fotenie noviniek v centre Prahy s Vuchlady 2023 Fotenie noviniek v centre Prahy s Vuchlady 2023
Vuch na ples: S Vuškou do gala Vuch na ples: S Vuškou do gala


Zvoľte svoju krajinu