INSPIRACE

Oživ svoj outfit! Vyskúšaj vrstvenie náhrdelníkov

04.10.2019 REDAKCIE
Autor článku

Keď nevieš, pre ktorý náhrdelník sa rozhodnúť, vezmi si ich pokojne viac naraz. Pamätaj ale na pár pravidiel vrstvenia náhrdelníkov, vďaka ktorým budeš vyzerať skvelo. Na konečný dojem má síce vplyv aj samotné oblečenie, keď sa ale budeš riadiť našimi tipmi, nešliapneš vedľa.

Neboj sa farieb!

Nedrž sa pri zemi a kombinuj farebné kovy tak, ako uznáš za vhodné. Ružová sa perfektne hodí k zlatej a vytvorí tak dokonalú kombináciu, ktorá ti dodá šmrnc. Je ale len na tebe, či vyskúšaš farebné kombinácie, alebo zostaneš pri jednofarebnej klasike, ktorú osviežiš napríklad odlišnými odtieňmi.

Osviež šperky príveskom

Jednoduché a tenké retiazky sa vrstvia samy! Tá pravá zábava ale začína, keď pridáš prívesky. Môžeš tak zužitkovať všetky prívesky, ktoré sa ti časom nahromadili doma. Zlaď všetky náhrdelníky do jednej témy - pridaj na každú retiazku rovnaký symbol, napríklad kvetinu a ukáž tak svojmu okoliu, s kým má tú česť.

Kombinuj dĺžky

Aby vynikol každý jednotlivý náhrdelník, ale zároveň spoločne vytvorili nezabudnuteľnú súhru, stav na odlišné dĺžky! Práve rôzne úrovne náhrdelníka a ich šírka

Drž sa svojho štýlu!

Šperky sú tvoje doplnky, na to nezabúdaj. Dotvárajú celkový outfit a navyše tvoju celkovú osobnosť. Mysli na to, keď si budeš svoje šperky pre vrstvenie vyberať. Nekopíruj jednoducho výber ostatných, radšej si zvoľ niečo, čo vážne hovorí, aká si. Pokiaľ ťa nenadchlo vrstvenie dámskych náhrdelníkov, skús to isté aj s prstienkami alebo VUCH náramkami. Vždy ale vrstvi len jeden druh šperku, zabrániš tak zbytočnému prestreleniu.

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

Vuch na ples: S Vuškou do gala Vuch na ples: S Vuškou do gala
Daj si pauzu a vydaj sa s Vuškou za zimnou rozprávkou Daj si pauzu a vydaj sa s Vuškou za zimnou rozprávkou
Fotenie ako zo sna: Ako sme fotili leto v apríli Fotenie ako zo sna: Ako sme fotili leto v apríli
Vuch travel: Aký batoh je ideálny parťák do lietadla? Vuch travel: Aký batoh je ideálny parťák do lietadla?


Zvoľte svoju krajinu