INSPIRACE

Peňaženku VUCH z novej kolekcie No Dots jednoducho musíš mať!

30.07.2018 REDAKCIE
Autor článku

Peňaženku VUCH z novej kolekcie No Dots jednoducho musíš mať!

Niekto hovorí, že dokonalosť neexistuje. Niekto zase, že dokonalé veci je možné vidieť na každom kroku. A tak je to úplne so všetkým. Niekto bol unesený z kolekcie peňaženiek s pestrofarebnými bodkami a niekto si zase prial peňaženku bez nich. A pretože sa značka VUCH snaží vypočuť všetky priania, slávnostne predstavila kolekciu peňaženiek No Dots, v ktorej hlavnú úlohu hrajú pestré farby, ktoré ťa zdvihnú zo stoličky. Nájdeš dokonalosť v jednej z nich?

Žhavá novinka

Pokiaľ patríš k ľuďom, ktorí sa nedokážu rozhodnúť ani medzi dvomi variantmi, veľmi veľkú radosť mať nebudeš. Peňaženky No Dots rozšírili doterajších sedem kolekcií peňaženiek o ďalšiu, vďaka čomu je teraz výber peňaženiek VUCH naozaj veľký, ak nie obrovský! A prečo si vybrať jednu z peňaženiek, ktorá nasleduje najnovšie trendy? Odpoveď je jednoduchá. Pretože si ju okamžite zamiluješ. A čo je krajšie, ako láska?

Tip: K letu patria farby. Aká sa hodí k tebe?

Peňaženky No Dots vzdávajú hold farbám. Červená v sebe ukrýva odvahu, predstavuje životnú silu a energiu. Fialová farba je symbolom duchovna, spirituality a srdečnosti. Ružová je synonymom lásky a je ideálna pre vrelé a priateľské ženy s romantickou dušou. Že si si vyhliadla jednu z čiernych peňaženiek doplnených výraznými farbami? Čierna je veľmi tajomná, mystická a elegantná.

Spoznaj svoju novú peňaženku

S peňaženkou No Dots sa môžeš zoznámiť ešte predtým, ako ju budeš mať pri sebe. Dozvieš sa, ako vyzerá nielen navonok, ale tiež vnútri, a ľahko z popisu pri každej z nich zistíš, koľko má priehradiek a vreciek na všetky tvoje cennosti. A tiež budeš vedieť, ako jej máš hovoriť, pretože každá z nich má svoje výnimočné meno.

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

VUCH radí: Ako si vybrať príručnú batožinu do lietadla VUCH radí: Ako si vybrať príručnú batožinu do lietadla
Deň matiek sa blíži: Nezabudni na svú superžienu Deň matiek sa blíži: Nezabudni na svú superžienu
Fotenie noviniek v centre Prahy s Vuchlady 2023 Fotenie noviniek v centre Prahy s Vuchlady 2023
Vuch na ples: S Vuškou do gala Vuch na ples: S Vuškou do gala


Zvoľte svoju krajinu