INSPIRACE

Peňaženku VUCH z novej kolekcie No Dots jednoducho musíš mať!

30.07.2018 REDAKCIE
Autor článku

Peňaženku VUCH z novej kolekcie No Dots jednoducho musíš mať!

Niekto hovorí, že dokonalosť neexistuje. Niekto zase, že dokonalé veci je možné vidieť na každom kroku. A tak je to úplne so všetkým. Niekto bol unesený z kolekcie peňaženiek s pestrofarebnými bodkami a niekto si zase prial peňaženku bez nich. A pretože sa značka VUCH snaží vypočuť všetky priania, slávnostne predstavila kolekciu peňaženiek No Dots, v ktorej hlavnú úlohu hrajú pestré farby, ktoré ťa zdvihnú zo stoličky. Nájdeš dokonalosť v jednej z nich?

Žhavá novinka

Pokiaľ patríš k ľuďom, ktorí sa nedokážu rozhodnúť ani medzi dvomi variantmi, veľmi veľkú radosť mať nebudeš. Peňaženky No Dots rozšírili doterajších sedem kolekcií peňaženiek o ďalšiu, vďaka čomu je teraz výber peňaženiek VUCH naozaj veľký, ak nie obrovský! A prečo si vybrať jednu z peňaženiek, ktorá nasleduje najnovšie trendy? Odpoveď je jednoduchá. Pretože si ju okamžite zamiluješ. A čo je krajšie, ako láska?

Tip: K letu patria farby. Aká sa hodí k tebe?

Peňaženky No Dots vzdávajú hold farbám. Červená v sebe ukrýva odvahu, predstavuje životnú silu a energiu. Fialová farba je symbolom duchovna, spirituality a srdečnosti. Ružová je synonymom lásky a je ideálna pre vrelé a priateľské ženy s romantickou dušou. Že si si vyhliadla jednu z čiernych peňaženiek doplnených výraznými farbami? Čierna je veľmi tajomná, mystická a elegantná.

Spoznaj svoju novú peňaženku

S peňaženkou No Dots sa môžeš zoznámiť ešte predtým, ako ju budeš mať pri sebe. Dozvieš sa, ako vyzerá nielen navonok, ale tiež vnútri, a ľahko z popisu pri každej z nich zistíš, koľko má priehradiek a vreciek na všetky tvoje cennosti. A tiež budeš vedieť, ako jej máš hovoriť, pretože každá z nich má svoje výnimočné meno.

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

Fotenie ako zo sna: Ako sme fotili leto v apríli Fotenie ako zo sna: Ako sme fotili leto v apríli
Vuch travel: Aký batoh je ideálny parťák do lietadla? Vuch travel: Aký batoh je ideálny parťák do lietadla?
Listová kabelka je tá najmenšia kabelka, ktorá robí najväčší dojem Listová kabelka je tá najmenšia kabelka, ktorá robí najväčší dojem
Ako vybrať cestovnú tašku: vyraz na výlet a vyvetraj svoju Vušku Ako vybrať cestovnú tašku: vyraz na výlet a vyvetraj svoju Vušku


Zvoľte svoju krajinu