INSPIRACE

Peňaženky Vuch ťa potešia každý deň

02.02.2017 REDAKCIE
Autor článku

Peňaženky Vuch ťa potešia každý deň

Prajem všetkým krásny deň, dúfam, že si užívate krásne horúce letné dni :) Dnes tu mám odľahčený článok, chcela by som vám ukázať, čo mi prišlo z e-shopu vuch.sk . Jedná sa o peňaženku od tejto značky. Pravdupovediac, vôbec  som netušila, že tento e-shop existuje, čo však bola chyba, pretože som sa už na prvý pohľad zamilovala do ich peňaženiek a kabeliek. Na e-shope môžete nájsť aj rôzne doplnky.

Vždy som vlastnila len také malé peňaženky, proste na pár korún. Veľmi som peňaženku so sebou ani nenosila, možno to bolo aj tým, že som nemala žiadnu extra peknú. To sa ale zmenilo od tej doby, čo mám túto Vuch peňaženku :) Vlastne som vždy chcela mať takú veľkú podlhovastú s plno vreckami. Táto je naozaj praktická a už na pohľad originálna a taká dievčenská, roztomilá :) Peňaženka je kvalitne ušitá a nikde sa nič nepára a ani nikde nič nevisí. Peňaženka má zapínanie na cvok, čo sa mi páči viac než na zips. Ako ste si všimli, je béžová s bodkami a na prednej strane má veľké W s nápisom Vuch. Keď sa presuniem k vnútru, má tam priestor na 12 kariet, čo ja asi nikdy nevyužijem, pretože kartičky ešte len zbieram: D Čo je ale na nej úplne najlepšie je to, že do nej môžete dať aj mobil! Naozaj má veľký priestor na mobil :) Takže si ju môžete v pohode vziať aj ako listovú kabelku, takže 2v1. Celkom veľký priestor má aj na mince a bankovky. K peňaženke som dostala kartičku Vuch, kde si môžete napísať vaše meno a telefón, keby sa vám peňaženka stratila :)

Dodanie bolo veľmi rýchle a peňaženka prišla krásne zabalená v krabici s previazanou mašľou. Peňaženka bola ešte zabalená v darčekovom vrecúšku, ktoré sa určite hodí napríklad na cestovanie :) Zoženiete ju na tomto odkaze.

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

VUCH radí: Ako si vybrať príručnú batožinu do lietadla VUCH radí: Ako si vybrať príručnú batožinu do lietadla
Deň matiek sa blíži: Nezabudni na svú superžienu Deň matiek sa blíži: Nezabudni na svú superžienu
Fotenie noviniek v centre Prahy s Vuchlady 2023 Fotenie noviniek v centre Prahy s Vuchlady 2023
Vuch na ples: S Vuškou do gala Vuch na ples: S Vuškou do gala


Zvoľte svoju krajinu