INSPIRACE

Po nových peňaženkách Tendency Collection budeš mať tendenciu skočiť

21.11.2019 REDAKCIE
Autor článku

Hovoríš si, že by sa ti hodila nová peňaženka? Súhlasíme, pretože vieme, že nová peňaženka sa hodí úplne vždy. A keď má navyše krásnu farbu, nie je prečo váhať. A krásnymi farbami a prepracovanými detailmi sa môžu určite pochváliť novinky z kolekcie Tendency. Poďme si ich predstaviť bližšie.

Peňaženky Tendency Collection

Sú jedinečné, sú praktické a sú pripravené ti robiť radosť pri každom nákupe. Hovoríme o peňaženkách z kolekcie Tendency, ktoré majú jediný cieľ: Získať si tvoje srdce. Či už siahneš po našich stáliciach alebo po žhavých novinkách z tejto kolekcie, môžeš sa tešiť na množstvo praktických priehradiek, vďaka ktorým sa do peňaženky vojdú všetky tvoje cennosti.

Novinky, ktorým nechceš odolať

Nové peňaženky Tendency Collection sú charakteristické jedinečnými farbami. Ich veľkou prednosťou je praktické trojdielne vyhotovenie, priehradka až na 12 kariet a priehradka na fotku, uzatvárateľné vrecko na cvok aj kartička VUCH, ktorá sa ti bude hodiť pri strate peňaženky.

Peňaženka Floria

Aj čierna peňaženka dokáže byť neprehliadnuteľná. Hlavne vo chvíli, kedy sa na nej vynímajú ružové detaily. Získa si elegantná peňaženka Floria aj teba?

Peňaženka Martyna

To je ale farba! Že to bolo to prvé, čo ti prebehlo hlavou pri pohľade na peňaženku Martyna? Úplne to chápeme, jej farba je totiž naozaj jedinečná.

Ružovo-fialové mámenie

Pokiaľ miluješ ružovú a fialovú farbu, nadchne ťa trojica peňaženiek Casia, Romie a Dina. Casie je neprehliadnuteľná hviezda, Romie nežná duša a Dina extravagantná slečna.

Darčekové balenie sa pred Vianocami hodí

Že by si chcela peňaženkou VUCH niekoho obdarovať na Vianoce, ale nerada balíš darčeky? Ani nemusíš. Peňaženka ti príde zabalená v krásnom darčekovom balení.

Odpoveďou na to, ako rozžiariť chladné dni, je urobiť si radosť. Napríklad novou peňaženkou. Ktorá z noviniek Tendency Collection je tvojou favoritkou?

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

VUCH radí: Ako si vybrať príručnú batožinu do lietadla VUCH radí: Ako si vybrať príručnú batožinu do lietadla
Deň matiek sa blíži: Nezabudni na svú superžienu Deň matiek sa blíži: Nezabudni na svú superžienu
Fotenie noviniek v centre Prahy s Vuchlady 2023 Fotenie noviniek v centre Prahy s Vuchlady 2023
Vuch na ples: S Vuškou do gala Vuch na ples: S Vuškou do gala


Zvoľte svoju krajinu