INSPIRACE

Priprav sa na záplavu bodiek s peňaženkami VUCH

10.07.2018 REDAKCIE
Autor článku

Priprav sa na záplavu bodiek s peňaženkami VUCH

Na svete nie je vzoru, ktorý by bol pre značku VUCH typickejší, než je ten bodkovaný. A už nezáleží na tom, či sú bodkami čierne, biele alebo september všetkými farbami. Jedno je isté, bodkami vládnu svetu, a ak nie celému, tak prinajmenšom svetu peňaženiek VUCH. Premýšľaš, že by si si jeden z puntíkatých skvostov zaobstarala? Poď sa s nami pozrieť na jednotlivé kolekcie a peňaženky, ktoré sú dokonalé do posledného bodiek.

Malé i veľké, so zipsami aj na cvok

Neváhaj ani minútu a otvor brány svetu peňaženiek VUCH, v ktorom každý nájde to, čo hľadá. Výber je totiž naozaj široký. Peňaženky sa líšia veľkosťami, farbami i počtom priehradiek a vreciek i štýlom zapínanie. Jedno však majú spoločné, sú nesmierne krásne a prídu tí v očarujúcom darčekovom balení.

Dots Collection

Nie nadarmo má kolekcia Dots Collection bodkami rovno vo svojom názve. Bodkami sú práve tým, čo si na peňaženkách všimneš najskôr. Nezostaneš však len u nich, zaujmú ťa tiež ich farby na zahryznutie a kvalita v každom detaile. A nezáleží na tom, či zvolíš veľkú peňaženku, do ktorej dáš ľahko všetky svoje doklady a peniaze, alebo siahneš po malej peňaženke, ktorá sa zmestí do každej kabelky (najlepšie si hovie v kabelkách VUCH).

Black Dots Collection

Vieš, na akom pozadí bodkami vyniknú? Na čiernom! Preto sa peňaženky VUCH z kolekcie Black Dots Collection môžu pochváliť pestrofarebnými farbami, ktoré sú vyšperkované rozkošnými bodkami na čiernom pozadí. Jednu z nich jednoducho musíš mať.

Leather Collection

Že táto kolekcia zaváňa pravou kožou? Máš stopercentnú pravdu. Nielen že sú tieto peňaženky vyrobené z kože, navyše medzi nimi objavíš aj tie, ktoré sú posiate bodkami. Pozri sa na peňaženku Sally, Rochelle, Vanille a Babette.

Zippy Collection

Kde je Zippy Collection VUCH tam sú aj zipsy, to dá rozum. Okrem toho, že peňaženky z tejto kolekcie zdobí praktické zipsy, opäť sa medzi nimi nájdu aj tie, ktoré vynikajú pruhom posiatym bodkami. Že je práve spojenie bodiek a zipsov tým, čo hľadáš? Potom si asi práve narazila na tú pravú peňaženku.

TIP: Bodkované darčeky sú tie najlepšie

Určite si ešte nezabudla, že sme o pár riadkov vyššie písali, že peňaženky VUCH dodávame v krásnom darčekovom balení. A to priamo zvádza k tomu, aby sa peňaženka stala dokonalým darčekom pre kamarátku, mamičku, alebo napríklad ségru.

TIP 2: Filtrovanie peňaženiek VUCH

Všetky bodkované peňaženky ľahko vyhľadáš, keď použiješ náš šikovný filter, rozklikneš kategórii vzor a zvolíš bodkované peňaženky. V krátkom okamihu sa ti zobrazia všetky, ktoré naša značka VUCH ponúka.

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

VUCH radí: Ako si vybrať príručnú batožinu do lietadla VUCH radí: Ako si vybrať príručnú batožinu do lietadla
Deň matiek sa blíži: Nezabudni na svú superžienu Deň matiek sa blíži: Nezabudni na svú superžienu
Fotenie noviniek v centre Prahy s Vuchlady 2023 Fotenie noviniek v centre Prahy s Vuchlady 2023
Vuch na ples: S Vuškou do gala Vuch na ples: S Vuškou do gala


Zvoľte svoju krajinu