INSPIRACE

Priprav sa na záplavu bodiek s peňaženkami VUCH

10.07.2018 REDAKCIE
Autor článku

Priprav sa na záplavu bodiek s peňaženkami VUCH

Na svete nie je vzoru, ktorý by bol pre značku VUCH typickejší, než je ten bodkovaný. A už nezáleží na tom, či sú bodkami čierne, biele alebo september všetkými farbami. Jedno je isté, bodkami vládnu svetu, a ak nie celému, tak prinajmenšom svetu peňaženiek VUCH. Premýšľaš, že by si si jeden z puntíkatých skvostov zaobstarala? Poď sa s nami pozrieť na jednotlivé kolekcie a peňaženky, ktoré sú dokonalé do posledného bodiek.

Malé i veľké, so zipsami aj na cvok

Neváhaj ani minútu a otvor brány svetu peňaženiek VUCH, v ktorom každý nájde to, čo hľadá. Výber je totiž naozaj široký. Peňaženky sa líšia veľkosťami, farbami i počtom priehradiek a vreciek i štýlom zapínanie. Jedno však majú spoločné, sú nesmierne krásne a prídu tí v očarujúcom darčekovom balení.

Dots Collection

Nie nadarmo má kolekcia Dots Collection bodkami rovno vo svojom názve. Bodkami sú práve tým, čo si na peňaženkách všimneš najskôr. Nezostaneš však len u nich, zaujmú ťa tiež ich farby na zahryznutie a kvalita v každom detaile. A nezáleží na tom, či zvolíš veľkú peňaženku, do ktorej dáš ľahko všetky svoje doklady a peniaze, alebo siahneš po malej peňaženke, ktorá sa zmestí do každej kabelky (najlepšie si hovie v kabelkách VUCH).

Black Dots Collection

Vieš, na akom pozadí bodkami vyniknú? Na čiernom! Preto sa peňaženky VUCH z kolekcie Black Dots Collection môžu pochváliť pestrofarebnými farbami, ktoré sú vyšperkované rozkošnými bodkami na čiernom pozadí. Jednu z nich jednoducho musíš mať.

Leather Collection

Že táto kolekcia zaváňa pravou kožou? Máš stopercentnú pravdu. Nielen že sú tieto peňaženky vyrobené z kože, navyše medzi nimi objavíš aj tie, ktoré sú posiate bodkami. Pozri sa na peňaženku Sally, Rochelle, Vanille a Babette.

Zippy Collection

Kde je Zippy Collection VUCH tam sú aj zipsy, to dá rozum. Okrem toho, že peňaženky z tejto kolekcie zdobí praktické zipsy, opäť sa medzi nimi nájdu aj tie, ktoré vynikajú pruhom posiatym bodkami. Že je práve spojenie bodiek a zipsov tým, čo hľadáš? Potom si asi práve narazila na tú pravú peňaženku.

TIP: Bodkované darčeky sú tie najlepšie

Určite si ešte nezabudla, že sme o pár riadkov vyššie písali, že peňaženky VUCH dodávame v krásnom darčekovom balení. A to priamo zvádza k tomu, aby sa peňaženka stala dokonalým darčekom pre kamarátku, mamičku, alebo napríklad ségru.

TIP 2: Filtrovanie peňaženiek VUCH

Všetky bodkované peňaženky ľahko vyhľadáš, keď použiješ náš šikovný filter, rozklikneš kategórii vzor a zvolíš bodkované peňaženky. V krátkom okamihu sa ti zobrazia všetky, ktoré naša značka VUCH ponúka.

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

Fotenie ako zo sna: Ako sme fotili leto v apríli Fotenie ako zo sna: Ako sme fotili leto v apríli
Vuch travel: Aký batoh je ideálny parťák do lietadla? Vuch travel: Aký batoh je ideálny parťák do lietadla?
Listová kabelka je tá najmenšia kabelka, ktorá robí najväčší dojem Listová kabelka je tá najmenšia kabelka, ktorá robí najväčší dojem
Ako vybrať cestovnú tašku: vyraz na výlet a vyvetraj svoju Vušku Ako vybrať cestovnú tašku: vyraz na výlet a vyvetraj svoju Vušku


Zvoľte svoju krajinu