INSPIRACE

S jarnými novinkami VUCH rozkvitneš aj ty!

19.02.2020 REDAKCIE
Autor článku

Že už netrpezlivo odpočítavaš dni a nemôžeš sa dočkať, kým jar konečne zaklope na dvere? A čo takto ju privolať pomocou jarných noviniek VUCH, ktoré sú plné neodolateľných farieb? Vyfarbi si aj ty posledné zimné dni a privítaj jar, ako sa patrí. Pripravená odhaliť kúsky, s ktorými tento rok zažiariš? Tak na nič nečakaj a poď sa na ne s nami pozrieť. Ver, že sa rozhodne máš na čo tešiť. Čakajú ťa nové peňaženky, kabelky, batôžky aj cestovné tašky.

Bodkované peňaženky

Jar je hravá a zábavná. A rovnako hravé a zábavné sú aj nové peňaženky VUCH, ktoré prinášajú hneď niekoľko farebných variantov a predovšetkým rozkošné bodky. Získa si ťa vášnivá červená peňaženka Annie, nebesky modrá peňaženka Lian, elegantná čierna peňaženka Lora alebo nadčasová hnedá peňaženka Eveline? Každá z týchto peňaženiek sa môže pochváliť nielen krásnym vzhľadom, ale tiež množstvom praktických vreciek na mince, bankovky a karty.

Peňaženky plné farieb

Pokiaľ súhlasíš s tým, že by mala byť jar plná farieb, získajú si ťa peňaženky, ktoré prepájajú hneď tri krásne farby aj tie, ktorým dominuje jedna farba ozdobená originálnymi vlnkami. Pokiaľ miluješ spojenie žltej, modrej a ružovej, neodoláš peňaženke Arianna, elegantnú súhru čiernej, svetlomodrej a tmavomodrej zase prináša peňaženka Valery. Že nedáš dopustiť na červenú? Objav oslňujúcu peňaženku Felicity.

Kabelky stvorené do jarných dní

Tohto ročná jar si rozhodne zaslúži novú kabelku! Či už dávaš prednosť tým malým, ktoré si dáš jednoducho cez rameno, alebo si milovníčkou priestrannejších kabeliek, prídeš si na svoje. Lásku na prvý pohľad sľubuje napríklad malá a praktická kabelka Verdena v modrej farbe alebo hnedá kabelka Cornie. Dostatkom miesta pre všetky tvoje poklady ťa zase poteší ružovo-červená kabelka Jade.

Praktické batohy

Je to paráda hodiť starosti za hlavu a batoh na chrbát! Obzvlášť, keď je originálny a štýlový a každý ti ho bude závidieť. Presne také sú totiž nové batohy VUCH. Zvoliť môžeš nápadité batohy s výrazným zapínaním, hravé batohy s veľkými bodkami alebo jednoduché jednofarebné batohy. Fialovou, modrou a hnedou farbou hrá batoh Kyrie. Veselými bodkami očaruje batoh Skippy a do elegantnej čiernej farby je zahalený batoh Ollie.

Cestovné tašky pre milovníčky cestovania

Jar je najlepšie ročné obdobie pre všetky cestovateľky, súhlasíš? Tak na nič nečakaj, zabaľ si veci a vydaj sa spoznávať svet v spoločnosti krásnych cestovných tašiek z dielne VUCH. Naším tajným tipom je priestranná fialová taška Athens a bodkovaná taška Tokyo.

Tak čo, akým kúskom z jarných noviniek VUCH si urobíš radosť ty?

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

VUCH radí: Ako si vybrať príručnú batožinu do lietadla VUCH radí: Ako si vybrať príručnú batožinu do lietadla
Deň matiek sa blíži: Nezabudni na svú superžienu Deň matiek sa blíži: Nezabudni na svú superžienu
Fotenie noviniek v centre Prahy s Vuchlady 2023 Fotenie noviniek v centre Prahy s Vuchlady 2023
Vuch na ples: S Vuškou do gala Vuch na ples: S Vuškou do gala


Zvoľte svoju krajinu