INSPIRACE

S novým batohom VUCH sa nestratíš ani v mestskej džungli!

16.05.2018 REDAKCIE
Autor článku

Pohodlie, alebo štýl? A prečo by nešlo spojiť oboje? Vieme, že šlo. Preto ti s radosťou v sprievode pomyselných fanfár predstavujeme štýlové a neuveriteľne pohodlné batohy VUCH z kolekcie Travel collection. Keď si raz batôžtek hodíš na chrbát, ani nebudeš vedieť o tom, že nejaké veci vôbec nosíš so sebou. A nielen to, navyše si budeš môcť dosýta užiť obdivné pohľady okolia.

To tu ešte nebolo!

Pokiaľ sa dá niečo nazvať žhavou novinkou, potom sú to určite naše batohy, ktoré sú za A.) štýlové, za B.) neprehliadnuteľné a za C.) priestrané. Jednoducho spĺňajú všetko, čo od batohu, ktorý si s pokojným svedomím môžeš vziať aj k elegantnému modelu, očakávaš.

Teší ma, Travel collection

Samotná kolekcia má vo svojom názve cestovanie, neznamená to však, že by si musela s batôžkom precestovať svet (aj keď by sa tomu rozhodne nebránil), názov kolekcie naznačuje, že sú batôžky natoľko pohodlné, že budeš chcieť, aby ťa sprevádzali na každom kroku. Napríklad na ceste do práce alebo do školy.

Do prírody? Prečo nie? Do mesta! Bez váhania

Že ti niekto povedal, že batohy patria len do prírody? Potom je vedľa ako jedľa. Nemôžeme popierať, že v prírode majú svoje zaslúžené miesto, rovnako dobre sa ale hodia do mesta, pre ktorého ruch sú ako stvorené. Ich vzhľad vyšperkovaný zlatými detailmi priamo vyzýva k tomu, aby sa blyskli v uliciach mesta. Batoh VUCH môžeš vziať na schôdzku v parku, k vode alebo na nákupy, jednoducho kamkoľvek budeš chcieť.

Čierna, alebo modrá? Alebo obe?

Zoznám sa s modrým batohom Gorgeous Gail a čiernym batohom Perfect Page. Sú si podobný ako vajce vajcu, ale jeden vďaka svojej čiernej farbe vyžaruje eleganciu a ten druhý je skôr hravý. Ktorý z nich si ulovíš ty? Alebo berieš hneď oba?

Už nemusíš robiť kompromisy. Získaj pohodlie aj štýl v jednom jedinom batôžku VUCH z kolekcie Travel collection.

 

 

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

Je to tady! První kožené a eco kabelky od VUCH Je to tady! První kožené a eco kabelky od VUCH
Výběr dokonalé kabelky na léto Výběr dokonalé kabelky na léto
Nové šaty VUCH, které se hodí k elegantnímu i sportovnímu stylu Nové šaty VUCH, které se hodí k elegantnímu i sportovnímu stylu
Sedací vaky VUCH Sedací vaky VUCH