INSPIRACE

Sledujte tok času s hodinkami z Metallic Collection

26.09.2017 REDAKCIE
Autor článku

Sledujte tok času s hodinkami z Metallic Collection

Čas má veľmi špeciálnu schopnosť chodiť o sto šiest, keď máme dobré rozhovory a naopak, ako slimák, keď chceme, aby bol nový deň. Nemože to zastaviť, ale pomôžeme vám, aby ste sa každú minútu tešili na vzhľad luxusných hodiniek Metallic Collection. Je vaše zápästie pripravené na praktický doplnok, ktorý vás odlíši od zvyšku sveta?

Dokonalosť v každom milimetri

Hodinky Sterling a Graphity sa stali prvými celokovovými hodinkami značky Vuch. Hodinky sa skrývajú v elegancii a nebudú popierať náznak luxusu. Vďaka farebným bodkám a modernému minimalistickému designu sú bezkonkurenčné a majú magickú schopnosť, ktorú môžete vidieť pre seba. "Kde ste ich získali?" Bude to jedna z otázok, na ktorů vás chceme pripraviť.

Grafit alebo Sterling?

Strieborná alebo čierna? Je to ťažké rozhodnutie a už vieme, ako by to malo spadať do vašich najtajnejších snov. Čo tak? Graphity hodinky sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele v čiernej farbe a kombinujú eleganciu a originalitu. Sterling hodinky sú tiež vyrobené z nehrdzavejúcej ocele, ale líšia sa v striebre, ktorý svieti ako leštený diamant. "Klape ako hodinky", toto tvrdenie platí pre kvalitné, vodotesné hodinky s japonským strojkom dvojnásobne.

Sledujte, čo sa hodí!

S hodinkami to je rovnaké ako s kabelky, peňaženkami a topánkami, to vždy funguje, keď jich je viac. A jedny kvalitné hodinky mať ve zbierke je povinnosťou. A bude vám to nielen potešiteľné, ale tiež sa stane dokonalým darčekom, ktorý prinesie úspech. Vuch hodinky z Metallic Collection budú balené v krásnom darčekovom obale. Aká je príležitosť? Na narodeniny, vianoce a ako mimoriadny svadobný darček.

 

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

Deň matiek sa blíži: Nezabudni na svú superžienu Deň matiek sa blíži: Nezabudni na svú superžienu
Fotenie noviniek v centre Prahy s Vuchlady 2023 Fotenie noviniek v centre Prahy s Vuchlady 2023
Vuch na ples: S Vuškou do gala Vuch na ples: S Vuškou do gala
Daj si pauzu a vydaj sa s Vuškou za zimnou rozprávkou Daj si pauzu a vydaj sa s Vuškou za zimnou rozprávkou


Zvoľte svoju krajinu