INSPIRACE

Šperky VUCH z nerezovej ocele

14.03.2018 REDAKCIE
Autor článku

Šperky VUCH z nerezovej ocele

Dopĺňa tvoju šperkovnicu šperk VUCH? Potom ti prezradíme tajomstvo… Určite je aj on, ako aj všetky šperky VUCH, vyrobený z nerezovej ocele. Čím je tento materiál výnimočný? A prečo si náhrdelníky, náušnice, náramky, prstene a čarovné sety VUCH vyrobené z nerezovej ocele zamiluješ na prvý pohľad aj po nasadení? Poznáme odpovede a podelíme sa o ne aj s tebou.

Kedy sa zrodila nerezová oceľ?

Nerezová oceľ sa po prvý krát objavila už v 19. storočí, kedy bola vyrobená v laboratóriu. Dôvodom pre jej vznik bola snaha nájsť kov, ktorý nepodlieha korózii tak ľahko ako bežná oceľ alebo železo. Aj napriek tomu, že sa skôr používala predovšetkým v motorizme, netrvalo dlho a našla svoje miesto tiež vo svete šperkov.

Prednosti nerezovej ocele

Šperky z nerezovej ocele sú čím ďalej tým obľúbenejšie, dôvodom je vzhľad tohto materiálu aj jeho vlastnosti. Materiál s typickým zrkadlovým efektom vyniká pevnosťou, odolnosťou proti vode a predovšetkým je hypoalergénny, čo určite ocenia všetky ženy a dievčatá, ktoré iné šperky neznesú.

Skvelý materiál, úžasný vzhľad

Ktoré šperky spájajú skvelý materiál a úžasný vzhľad? Myslíme, že už tušíš! Áno, sú to šperky VUCH. Moderné, decentné, ale zároveň neprehliadnuteľné, to sú ich druhé mená. Pokiaľ si ešte sekciu šperky nenavštívila, priblížime ti, čo ťa čaká. Tešiť sa môžeš na veľký výber vzorov, širokú ponuku farieb a takmer nekonečné možnosti kombinácií. Pokiaľ chceš svoj outfit pomocou šperkov doladiť k dokonalosti, sú pre teba pripravené jedinečné sety.

K čomu? Ku všetkému!

Ak sa pýtaš, k čomu ti šperky VUCH z nerezovej ocele budú ladiť, ver, že takmer ku všetkému. Aj napriek tomu, že sú jednoduché, nechýba im originalita a povýšia každý tvoj outfit.

Hľadáš šperky, ktoré sú hypoalergénne a obohatia tvoju šperkovnicu o kúsok, ktorý môžeš vziať kamkoľvek? Tvojej pozornosti by nemali uniknúť šperky VUCH. Ktorý bude tvoj?

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

VUCH radí: Ako si vybrať príručnú batožinu do lietadla VUCH radí: Ako si vybrať príručnú batožinu do lietadla
Deň matiek sa blíži: Nezabudni na svú superžienu Deň matiek sa blíži: Nezabudni na svú superžienu
Fotenie noviniek v centre Prahy s Vuchlady 2023 Fotenie noviniek v centre Prahy s Vuchlady 2023
Vuch na ples: S Vuškou do gala Vuch na ples: S Vuškou do gala


Zvoľte svoju krajinu