INSPIRACE

Šperky + geometrické tvary = dokonalé spojenie

11.06.2018 REDAKCIE
Autor článku

Kruh, obdĺžnik, štvorec, trojuholník ... Rozhliadni sa okolo seba a skús spočítať všetky geometrické tvary, ktoré sú navôkol. Že si skončila pri desiatom a stále objavuješ nové a nové? Potom sa potvrdzuje skutočnosť, že geometrické tvary vládnu svetu. A dokonca vládnu aj svetu šperkov. O čom sa na vlastné oči presvedčíš so šperkami VUCH z nerezovej ocele, ktoré vzdávajú hold práve geometrickým tvarom.

Kde sú geometrické tvary, tam sú čiary

Nemusíš mať práve v obľube geometriu, aby sa ti šperky VUCH, ktorým dominujú geometrické tvary, zapáčili na prvý pohľad. Vďaka nim sú totiž zároveň minimalistické aj nápadité a navyše nemusíš dlho premýšľať, k čomu si ich vezmeš. Hodia sa totiž takmer ku všetkému. Ver, že s takýmto šperkom svoje okolie ľahko očaríš.

Nerezová oceľ, to je moje meno

Stará láska nehrdzavie ... Čo s tým majú spoločné šperky VUCH? Viac, než by sa mohlo zdať. Stanú sa láskou na prvý pohľad. A navyše naozaj nehrdzavejú, pretože sú vyrobené z nerezovej ocele, ktorá je cenená aj vďaka tomu, že je vhodná aj pre alergikov. Náušnice ti tak v ušiach neurobia paseku, ale parádu.

Od náušnic po náhrdelníky

Nevieš si niekedy pri kombinovaní šperkov rady? Potom sa spoľahni na geometrické sady! Zostaviť si môžeš kompletnú sadu od prstienka cez náramok a náušnice až po náhrdelník. Pohromade vyzerajú skvele.

Šperkom sa najlepšie lebedí v darčekovom balení

Rozbaľovanie balíčka VUCH sa stane vďaka darčekovému balenia magickým rituálom. Uži si radostné chvenie, ktoré prežívaš aj pri rozbaľovaní darčekov na Vianoce vo chvíli, keď ti balíček dorazí. Chceš šperkom VUCH obdarovať kamarátku, mamku alebo napríklad sestru? Potom ti darčekové balenie určite príde vhod!

Si majiteľkou kabelky, hodiniek alebo peňaženky VUCH? A vedela si, že produktom VUCH najlepšie pristanú ďalšie produkty VUCH? Tak neváhaj a vyšperkuj svoj štýl šperkami s geometrickými tvarmi.

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

Vuch na ples: S Vuškou do gala Vuch na ples: S Vuškou do gala
Daj si pauzu a vydaj sa s Vuškou za zimnou rozprávkou Daj si pauzu a vydaj sa s Vuškou za zimnou rozprávkou
Fotenie ako zo sna: Ako sme fotili leto v apríli Fotenie ako zo sna: Ako sme fotili leto v apríli
Vuch travel: Aký batoh je ideálny parťák do lietadla? Vuch travel: Aký batoh je ideálny parťák do lietadla?


Zvoľte svoju krajinu