INSPIRACE

Spodná bielizeň VUCH, ktoré ťa dostane!

14.02.2018 REDAKCIE
Autor článku

Spodná bielizeň VUCH, ktoré ťa dostane!

Poznáš to taky? Máš dokonalý outfit, ale rovnako sa necítiš pohodlne kvôli zle zvolenému spodnej bielizni. Nie nadarmo je spodná bielizeň základom celého outfitu. Mala by si si ho zamilovať nielen kvôli príjemnému materiálu a strihu, ktorý ti padne ako uliaty, ale malo by sa ti tiež na prvý pohľad zapáčiť. Aj napriek tomu, že nejde vidieť, je dokázané, že správne zvolené spodnú bielizeň, v ktorom sa cítiš jednoducho skvele, dokáže zdvihnúť tvoje sebavedomie do nebeských výšin. Už si videla nebezpečne pekné nohavičky VUCH?


Prvý dámske nohavičky? Vitaj v 18. storočí

Vedela si, že sa prvé dámske nohavičky objavili až v 18. storočí? Možno ťa napadlo, čo ženy do tej doby nosili. Odpoveď je jednoduchá: Len bohaté a široké sukne. Kvôli absencii nohavičiek anglická norma prikazovala ženám, aby sedeli s kolenami pritisnutými k sebe. Postupom času došlo aj k zmenšeniu nohavičiek kvôli kankánovým tanečniciam, ktoré chceli odhaliť viac kože.

Nohavičky VUCH

Po ponuke nevšedných kabeliek, peňaženiek, hravých ponožiek a doplnkov sa značka VUCH rozhodla všetky dievčatá a ženy potešiť nohavičkami, ktoré spájajú prednosti značky VUCH. Sú nesmierne pohodlné a navyše vynikajú hravým dizajnom. Určite ťa tiež poteší, že tí dorazí v krásnom darčekovom balení.

Nohavičky Hipster vs. tangá

Aký strih ti sedí viac? Dáš prednosť nohavičkám Hipster, ktoré sú k dostaniu v čiernej, bielej a červenej farbe so zábavnými bodkami a elegantné čipkou? Nedokážeš odolať nohavičkám vo variante string, ktorým samozrejme tiež nechýbajú obľúbené farebné bodky? Alebo nedáš priestor kompromisom a jednoducho sa odměníš obom variantmi?

Na tvojom pohodlie nám záleží

Aj v spodnom prádle by si sa mala cítiť ako v bavlnke. A to bol náš zámer! Nohavičky VUCH tí predstaví, aké je nosiť nohavičky, ktoré si zamiluješ na dotyk i na pohľad.

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

Fotenie noviniek v centre Prahy s Vuchlady 2023 Fotenie noviniek v centre Prahy s Vuchlady 2023
Vuch na ples: S Vuškou do gala Vuch na ples: S Vuškou do gala
Daj si pauzu a vydaj sa s Vuškou za zimnou rozprávkou Daj si pauzu a vydaj sa s Vuškou za zimnou rozprávkou
Fotenie ako zo sna: Ako sme fotili leto v apríli Fotenie ako zo sna: Ako sme fotili leto v apríli


Zvoľte svoju krajinu