INSPIRACE

Spodná bielizeň, ktorá by ti skvele padla? Poznáme ju!

22.03.2018 REDAKCIE
Autor článku

Spodná bielizeň, ktorá by ti skvele padla? Poznáme ju!

Nie je možné ju vidieť (väčšinou), a napriek tomu je neoddeliteľnou súčasťou šatníka… Nie nadarmo sa hovorí, že je spodná bielizeň základom každého outfitu. Nároky na ňu sú preto čím ďalej tým vyššie. Súhlasíš s tým, že by mala byť pohodlná, vyrobená z príjemného materiálu a krásna na pohľad? So značkou VUCH a jej ponukou zábavných nohavičiek si môžeš všetky uvedené prednosti odškrtnúť.

1000 a jeden druh nohavičiek

Tak schválne, koľko druhov nohavičiek poznáš? Dokázala by si ich napočítať na prstoch jednej ruky alebo na dvoch? Poďme si spoločne niektoré z nich priblížiť.

Klasické nohavičky

Klasické nohavičky si ženy po celom svete získali pre svoje pohodlie. To nie je ani zďaleka cudzie nohavičkám Hipster značky VUCH, ktoré zdobí luxusná čipka aj hravé bodky. Padli ti na prvý pohľad do oka?

Nohavičky s nohavičkami

Tento typ nohavičiek môžeš tiež nájsť pod názvom Boyleg alebo Panty, majú rovný pás a končia podobne ako pánska bielizeň nohavičkami, ich prednosťou je, že sú neuveriteľne pohodlné.

Tvarujúce nohavičky

Tieto nohavičky uvítaš predovšetkým pri dôležitej akcii a sú ideálnym doplnkom pod spoločenské šaty, majú totiž neuveriteľnú schopnosť vytvarovať nebezpečné ženské tvary.

Tanga

Tanga pozná asi každá žena, tieto nohavičky sú obľúbené predovšetkým preto, že ich vzhľadu nedokážu muži odolať. Tanga z príjemného materiálu a so skvelým vzhľadom? Objav aj ty prednosti nohavičiek VUCH vo variante string.

Brazilky

Brazilky by sa dali nazvať ako kompromis medzi klasickými nohavičkami a tangami. Ich veľkou prednosťou je skutočnosť, že sa nezarezávajú, sú veľmi zvodné a zároveň pohodlné. Všetky z uvedených vlastností do poslednej bodky spĺňajú tiež nohavičky brazilky VUCH, ktoré sú najnovšou novinkou tejto značky.

Vieš, kedy sa budeš v outfite cítiť úplne najlepšie? Vo chvíli, kedy zvolíš zvodnú a zároveň pohodlnú spodnú bielizeň. Nemusíš ju ani dlho hľadať, čaká na teba na stránkach VUCH.

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

VUCH radí: Ako si vybrať príručnú batožinu do lietadla VUCH radí: Ako si vybrať príručnú batožinu do lietadla
Deň matiek sa blíži: Nezabudni na svú superžienu Deň matiek sa blíži: Nezabudni na svú superžienu
Fotenie noviniek v centre Prahy s Vuchlady 2023 Fotenie noviniek v centre Prahy s Vuchlady 2023
Vuch na ples: S Vuškou do gala Vuch na ples: S Vuškou do gala


Zvoľte svoju krajinu