INSPIRACE

Staň sa hviezdou s našou hviezdnou kolekciou

07.02.2017 REDAKCIE
Autor článku

Staň sa hviezdou s našou hviezdnou kolekciou

 

Kabeliek nikdy nie je dosť, na tom sa asi všetky ženy zhodnú, pri hodinkách to však platí minimálne dvojnásobne. Vedeli ste, že sa hodinky preslávili už za vlády Henricha VIII. v 15. storočí? Tieto hodinky však boli tak ťažké, že ich ľudia museli nosiť na krku, aby ich boli schopní vôbec uniesť. Od vlády Henricha VIII. uplynulo už pekných pár storočí, ale na hodinky stále nedáme dopustiť a našťastie ich už bez problémov unesieme na ruke. Hodinky zo Stars Collection vás na prvý pohľad presvedčia o tom, že jednoducho patria na vaše zápästie.

 

Hodinky, ktoré majú meno

Sme hodinky čo meno majú,

s nami sa hneď všetkým dych zatají.

 

 Hodinky zo Stars Collection sú hravé a veselé a nikdy vás neomrzia. Nenechajte sa pomýliť, nie sú to len také obyčajné hodinky, skrývajú v sebe dušu i príbeh a všetky hodinky hviezdnej kolekcie si vyslúžili aj svoje meno. Hodinky sú pomenované podľa slávnych hviezd, pretože rovnako ako ony, aj naše hodinky patria do žiary reflektorov. A vy s nimi! Zvolíte si EmmuMarilyn, alebo napríklad Keiru?

 

Remienky z lásky

Chceš mať nové hodinky? Striedaj remienky!

Že všetci ti ich závidia, z toho si nerob vrásky!

 

Hodinky v sebe okrem pôvabu a hravosti ukrývajú aj praktickosť. Vďaka vymeniteľným remienkom môžete svojim hodinkám dopriať každý deň iný vzhľad, tak aby sa hodinky vždy dokonale hodili k vášmu outfitu.

 

Hravosť na každú príležitosť

Zlaté aj strieborné pred našou krásou blednú,

na ne si už nespomenieš ani raz!

 

Strieborné a zlaté hodinky sa stávajú pri hodinkách zo Star Collection minulosťou, pretože naše ponúkajú originalitu, s ktorou sa klasické hodinky nemôžu rovnať. Hodinky z hviezdnej kolekcie vás jednoducho odlíšia od davu.

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

VUCH radí: Ako si vybrať príručnú batožinu do lietadla VUCH radí: Ako si vybrať príručnú batožinu do lietadla
Deň matiek sa blíži: Nezabudni na svú superžienu Deň matiek sa blíži: Nezabudni na svú superžienu
Fotenie noviniek v centre Prahy s Vuchlady 2023 Fotenie noviniek v centre Prahy s Vuchlady 2023
Vuch na ples: S Vuškou do gala Vuch na ples: S Vuškou do gala


Zvoľte svoju krajinu