INSPIRACE

Šťastné, štýlové a farebné Vianoce s VUCH

29.11.2018 REDAKCIE
Autor článku

Šťastné, štýlové a farebné Vianoce s VUCH

Cítiš to? Čo? No predsa tú pravú vianočnú atmosféru, ktorá je všade okolo nás. Ukrýva sa v čarovnom osvetlení na námestí, vo zvuku prvých kolied a aj na stránkach VUCH. Aj tie sa vyzdobili slávnostne a nezabudli pridať ozdobu, na ktorú si ženy pred Vianocami naozaj potrpia. Akú? Je ňou znamienko mínus, (vysoké) číslo a percentá. Jednoducho povedané skvelé zľavy, ktoré sa teraz pred Vianocami rozhodne hodia. Čo ty na to?

Stránky v novom (chlpatom a rozkošnom) kabáte

Kedy si naposledy navštívila stránky vuch.sk? Možno ťa teraz prekvapia rozkošní chlpáčikovia, ktorí sa utáborili na hlavnej stránke, v jednotlivých kategóriách alebo aj v novinkách. Nákupy ti spríjemnia prasa, líška, zajac aj vianočne ladený jeleň. Tak schválne. Narazíš pri nakupovaní na všetkých?

Darčeky od A do Z pre všetky slečny a ženy

Značka VUCH prináša darčeky od A do Z. No naozaj. Dôkazom toho sú kabelky Art Collection a peňaženky Zippy Collection. Ale aby sme sa nehrali len s písmenkami, prinášame dôkaz, ktorý hovorí za všetko. Elegantnú maminku určite nadchnú jednoduché čierne kabelky alebo čierne peňaženky, sestru, ktorá si potrpí na luxus zase hodinky Metallic Collection. A priateľku, ktorá miluje farby? Tú zaručene nadchnú peňaženky Dots Collection posiate farebnými bodkami.

Vedela si? VUCH si dáva záležať nielen na kvalite produktov, ale tiež na darčekovom balení. Vybrané darčeky ti prídu v krásnych škatuľkách, ktoré sa budú vynímať pod stromčekom.

Tip: S darčekovým poukazom sa trafíš do vkusu vždy

Nie si si istá, čo by obdarovaným urobilo najväčšiu radosť? Potom sú pre teba ako stvorené darčekové vouchery v hodnote 500 Kč, 1000 Kč, 1500 Kč a 2000 Kč s rozkošnými motívmi zvieratiek VUCH. Navyše si môžeš vybrať papierový, alebo elektronický darčekový poukaz, ktorý ti ihneď po zaplatení dorazí na e-mail a môžeš ho tak s pokojným srdcom kúpiť aj na poslednú chvíľu.

Najlepší dôkaz, že sú darčeky z VUCH tou pravou trefou do čierneho? Tisíc spokojných zákazníčok aj šťastných obdarovaných. Porozhliadni sa aj ty po perfektných darčekoch pod stromček so skvelými zľavami na vuch.sk.

 

 

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

Must haves sezóny: Vylaď svůj jarní look Must haves sezóny: Vylaď svůj jarní look
Vylaď se na květnovou romanťárnu s Vuch Vylaď se na květnovou romanťárnu s Vuch
Naše bestsellery: Vušky, které letí nejvíc Naše bestsellery: Vušky, které letí nejvíc
Vybarvi jaro díky doplňkům v úchvatných pastelových barvách Vybarvi jaro díky doplňkům v úchvatných pastelových barvách


Zvoľte svoju krajinu