INSPIRACE

Tendency Collection: buď taká, akou si vždy chcela byť

20.02.2017 REDAKCIE
Autor článku

Tendency Collection: buď taká, akou si vždy chcela byť

Môžete byť zmyselná, tajomná alebo naopak nežná. S novou kolekciou VUCH peňaženiek Tendency Collection je totiž na vás, kým sa stanete. V kolekcii nájdete štyri nové krásky, z ktorých si vyberiete presne podľa toho, akou práve chcete byť. Všetky Tendency „vušky“ vás dostanú jednoduchým zdobením v podobe zlatého pruhu, ktorý vyzerá tak akurát. Ani preplácane, ale ani príliš obyčajne.

Čo nájdete v nových „vuškách“

Všetky peňaženky z Tendency Collection mysleli nielen na krásu, ale aj na praktickosť. Zvonku sa zapínajú na cvoček, vnútri potom nájdete zipsom uzatvárateľné vrecko na mince a dve priestranné priehradky na bankovky. Samozrejmosťou je tiež priestor na fotky vašich najbližších a originálna identifikačná kartička Vuch, ak by ste svoju parťáčku niekde zabudla. Domov vám peňaženky prídu v darčekovom balení.

Vyberte si tú pravú

            Do Tendency Collection patria štyri peňaženky: Goalin, Hopen, Changer a Trusten. Každá z nich je iná, rovnako ako ženy, ktorým sa občas chcete podobať. Vďaka Tendency Collection sa teraz môžete vcítiť do ich kože a byť o niečo odvážnejšou, zvodnejšou alebo naopak nežnejšou. Stačí si len vybrať tú pravú.

  • Goalin že by ste si priala byť o niečo sebavedomejšia? Potom je pre vás ideálna Goalin. S touto striebornou peňaženkou sa budete cítiť plná energie. Či už sa chystáte na párty, do divadla alebo reštaurácie, Goalin vás bude s noblesou sprevádzať kamkoľvek len budete chcieť.
  • Hopen ťažko by ste hľadala nežnejšiu peňaženku, než je práve ružová S ňou sa razom premeníte na jemnú vílu, ktorá popletie hlavu nejednému mužovi.
  • Changer odvážnejšou a divokejšou sa budete cítiť s peňaženkou Changer. Táto vínová kráska k sebe hľadá majiteľku, ktorá sa nebude báť vystúpiť z davu. Že taká nie si? Stačí si zaobstarať Changer, ktorá ti ukáže, že byť vášnivou a sexy sa občas oplatí.
  • Trusten skrývate veľa tajomstiev, ktoré o vás nevie ani vaša najlepšia kamarátka. Hoci jedna predsa len áno. Volá sa Trusten a môžete sa jej zveriť s čímkoľvek len budete chcieť. Vaše tajomstvo zostane navždy uchované v elegantnej čiernej „vuške“. Táto tmavá decentná peňaženka zalichotí všetkým ženám, ktoré sa rady hrajú na záhadné krásky.
Kopírovať odkaz

Odporúčané články

VUCH radí: Ako si vybrať príručnú batožinu do lietadla VUCH radí: Ako si vybrať príručnú batožinu do lietadla
Deň matiek sa blíži: Nezabudni na svú superžienu Deň matiek sa blíži: Nezabudni na svú superžienu
Fotenie noviniek v centre Prahy s Vuchlady 2023 Fotenie noviniek v centre Prahy s Vuchlady 2023
Vuch na ples: S Vuškou do gala Vuch na ples: S Vuškou do gala


Zvoľte svoju krajinu