INSPIRACE

Tendency Collection: buď taká, akou si vždy chcela byť

20.02.2017 REDAKCIE
Autor článku

Tendency Collection: buď taká, akou si vždy chcela byť

Môžete byť zmyselná, tajomná alebo naopak nežná. S novou kolekciou VUCH peňaženiek Tendency Collection je totiž na vás, kým sa stanete. V kolekcii nájdete štyri nové krásky, z ktorých si vyberiete presne podľa toho, akou práve chcete byť. Všetky Tendency „vušky“ vás dostanú jednoduchým zdobením v podobe zlatého pruhu, ktorý vyzerá tak akurát. Ani preplácane, ale ani príliš obyčajne.

Čo nájdete v nových „vuškách“

Všetky peňaženky z Tendency Collection mysleli nielen na krásu, ale aj na praktickosť. Zvonku sa zapínajú na cvoček, vnútri potom nájdete zipsom uzatvárateľné vrecko na mince a dve priestranné priehradky na bankovky. Samozrejmosťou je tiež priestor na fotky vašich najbližších a originálna identifikačná kartička Vuch, ak by ste svoju parťáčku niekde zabudla. Domov vám peňaženky prídu v darčekovom balení.

Vyberte si tú pravú

            Do Tendency Collection patria štyri peňaženky: Goalin, Hopen, Changer a Trusten. Každá z nich je iná, rovnako ako ženy, ktorým sa občas chcete podobať. Vďaka Tendency Collection sa teraz môžete vcítiť do ich kože a byť o niečo odvážnejšou, zvodnejšou alebo naopak nežnejšou. Stačí si len vybrať tú pravú.

  • Goalin že by ste si priala byť o niečo sebavedomejšia? Potom je pre vás ideálna Goalin. S touto striebornou peňaženkou sa budete cítiť plná energie. Či už sa chystáte na párty, do divadla alebo reštaurácie, Goalin vás bude s noblesou sprevádzať kamkoľvek len budete chcieť.
  • Hopen ťažko by ste hľadala nežnejšiu peňaženku, než je práve ružová S ňou sa razom premeníte na jemnú vílu, ktorá popletie hlavu nejednému mužovi.
  • Changer odvážnejšou a divokejšou sa budete cítiť s peňaženkou Changer. Táto vínová kráska k sebe hľadá majiteľku, ktorá sa nebude báť vystúpiť z davu. Že taká nie si? Stačí si zaobstarať Changer, ktorá ti ukáže, že byť vášnivou a sexy sa občas oplatí.
  • Trusten skrývate veľa tajomstiev, ktoré o vás nevie ani vaša najlepšia kamarátka. Hoci jedna predsa len áno. Volá sa Trusten a môžete sa jej zveriť s čímkoľvek len budete chcieť. Vaše tajomstvo zostane navždy uchované v elegantnej čiernej „vuške“. Táto tmavá decentná peňaženka zalichotí všetkým ženám, ktoré sa rady hrajú na záhadné krásky.
Kopírovať odkaz

Odporúčané články

Fotenie ako zo sna: Ako sme fotili leto v apríli Fotenie ako zo sna: Ako sme fotili leto v apríli
Vuch travel: Aký batoh je ideálny parťák do lietadla? Vuch travel: Aký batoh je ideálny parťák do lietadla?
Listová kabelka je tá najmenšia kabelka, ktorá robí najväčší dojem Listová kabelka je tá najmenšia kabelka, ktorá robí najväčší dojem
Ako vybrať cestovnú tašku: vyraz na výlet a vyvetraj svoju Vušku Ako vybrať cestovnú tašku: vyraz na výlet a vyvetraj svoju Vušku


Zvoľte svoju krajinu