INSPIRACE

Týmto kabelkám nedokážeš odolať. Podľahni novinkám zo Sense Collection

22.10.2018 REDAKCIE
Autor článku

Týmto kabelkám nedokážeš odolať. Podľahni novinkám zo Sense Collection

Riadiš sa vo svete módy pravidlom: Čím viac, tým lepšie? Potom určite súhlasíš s tým, že si každá žena z času na čas zaslúži novú kabelku. A čo ak už ich má doma veľa? Potom si ich zaslúži ešte viac. Zoznám sa s novými kabelkami, ktoré rozšírili kolekciu Sense. Čím si ťa získajú? Svojimi farbami, priestrannosťou aj luxusnými zlatými detailmi.

Láska je vo vzduchu! Cítiš ju?

Kolekcia Sense je založená na pocitoch. Pokiaľ zažívaš pri pohľade na nové kabelky pozitívne emócie, potom splnili časť svojej tajnej misie. Druhá časť spočíva v tom, že ti budú robiť radosť vždy, keď si ich niekam zoberieš. Na prechádzku, do kina, na nákupy alebo napríklad na návštevu ku kamarátke.

Uši, čo im pristanú

K tomu, aby dokázali kabelky VUCH zo Sence Collection uniesť všetky tvoje poklady, potrebujú mať poradnu silu. Tú im zaisťujú hneď dve uši. Jedno krátke a druhé dlhé. Ale neboj sa, všetko ostatné je dokonale symetrické.

Dáš na čiernu, alebo dávaš priestor farbám?

Pre dievčatá a ženy, ktoré dávajú prednosť elegancii je ako stvorená čierna kabelka Hypnotic Hailey. Pre tie, ktoré chcú svoj šatník oživiť farbami a nedajú dopustiť na jednoduchosť je ušitá na mieru červená kabelka Gracious Grace a tyrkysová kabelka Dynamic Deborah. A pre tie, ktoré milujú neobyčajné spojenie farieb? Tak na ne čaká modro-fialová kabelka Sweet Samantha a fialovo-šedá kabelka Snave Savannah. So značkou VUCH si jednoducho každá žena príde na svoje.

A zase po roku, blížia sa nám Vianoce

Už si niekedy počula pojem „októbronoce“? Že nie? Potom si ho pridaj do slovníka. Je to mesiac, kedy milovníčky Vianoc zachváti prvá predvianočná nákupná horúčka. Patríš k tým, ktoré chcú mať darčeky nakúpené čo najskôr? Potom pre teba máme tip, ktorý poteší takmer každú milovníčku módy: Keď si budeš kupovať kabelku pre seba, kúp rovno dve! A jeden darček budeš mať vyriešený. Navyše ti príde zabalený v krásnom darčekovom balení.

Už si podľahla novým kabelkám z kolekcie Sense? Veríme, že si ich zamiluješ na prvý pohľad.

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

Fotenie noviniek v centre Prahy s Vuchlady 2023 Fotenie noviniek v centre Prahy s Vuchlady 2023
Vuch na ples: S Vuškou do gala Vuch na ples: S Vuškou do gala
Daj si pauzu a vydaj sa s Vuškou za zimnou rozprávkou Daj si pauzu a vydaj sa s Vuškou za zimnou rozprávkou
Fotenie ako zo sna: Ako sme fotili leto v apríli Fotenie ako zo sna: Ako sme fotili leto v apríli


Zvoľte svoju krajinu