INSPIRACE

VUCH aj Valentín začína na V ... Náhoda? nemyslíme

07.02.2018 REDAKCIE
Autor článku

VUCH aj Valentín začína na V ... Náhoda? nemyslíme

Valentín sa nezadržateľne blíži. Srdiečka, vyznanie lásky, kvety a darčeky od srdca, to všetko na teba zaútočia z výkladov obchodov. Chcela by si tento rok dostať ku sviatku zamilovaných darček, ktorý bude presne podľa tvojho gusta? Prečo svoju drahú polovičku nenápadne nenasměřovat na stránky vuch.cz, ktoré ukrývajú nepreberné množstvo pokladov v podobe kabeliek, peňaženiek, hodiniek aj doplnkov, ktoré by v tvojej zbierke rozhodne nemali chýbať? Prečo neosláviť tohtoročný Valentín po svojom?

Zakrúžkuj si v kalendári 14. február

Miluješ módu? A súhlasíš s tým, že by si aj tento typ lásky zaslúžil svoj vlastný sviatok? A prečo je rovno nespojiť do jedného a neosláviť lásku medzi ľuďmi i lásku ku krásnym veciam spoločne? Ak nemáš partnera, zúfať rozhodne nemusíš, naopak, môžeš si darčeky nadeliť sama. Jednoducho z lásky k sebe.

Darčeky na mieru

Ktorý darček je pre teba ten pravý? Vieme to. Pripravili sme si pre teba jednotlivé kategórie: Pre dámu, Pre romantičku, Pre športovkyňu a Pro parádnicu. Kategórie, v ktorých nájdeš krásne kúsky VUCH, ktoré sa trafí do tvojho štýlu a rozšíri tvoj šatník o neprehliadnuteľný kúsok.

Vyber si darček sama!

Bojíš sa, že partner urobí s valentínskym darčekom krok vedľa? Poznáme riešenie! Čo mu naznačiť, že by ťa potešil darčekový poukaz, vďaka ktorému si môžeš vybrať, čo tvoje Valentínsky naladené srdce poteší najviac? Ponúkame ho v papierovej aj v elektronickej podobe.

Od peňaženiek po ponožky

Sortiment štýlové značky VUCH je naozaj bohatý, začína u kabeliek, hodiniek a peňaženiek a pokračuje u okúzľujúca vôňa, doplnkov, ponožiek a končí pri novinky v podobe pohodlného a zábavného spodného prádla. Už si v ponuke našla svoju lásku na celý život?

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

VUCH radí: Ako si vybrať príručnú batožinu do lietadla VUCH radí: Ako si vybrať príručnú batožinu do lietadla
Deň matiek sa blíži: Nezabudni na svú superžienu Deň matiek sa blíži: Nezabudni na svú superžienu
Fotenie noviniek v centre Prahy s Vuchlady 2023 Fotenie noviniek v centre Prahy s Vuchlady 2023
Vuch na ples: S Vuškou do gala Vuch na ples: S Vuškou do gala


Zvoľte svoju krajinu