INSPIRACE

Vianočné nákupy? Jedine so štýlovou peňaženkou

16.12.2019 REDAKCIE
Autor článku

Chystáš sa na vianočné nákupy? Potom máš určite povinnú výbavu v podobe krásnej peňaženky, s ktorou budú nákupy ešte príjemnejšie. Že nie? Potom by si mala spozornieť. Máme pre teba totiž pripravenú poriadnu nádielku plnú nových modelov peňaženiek ako stvorených na predvianočný nákup darčekov. Poď sa na ne s nami pozrieť.

Nové peňaženky Leather Collection

Ako už názov kolekcie Leather napovedá, tieto peňaženky sú vyrobené z pravej 100% vláknitej kože. Tešiť sa tak môžeš na tú najvyššiu kvalitu a na praktický doplnok, ktorý ti bude slúžiť mnoho rokov.

Adele

Priestranná peňaženka Adele ťa poteší svojou farebnou kombináciou aj priehradkami, ktoré ponúknu nový domov tvojim kartám.

Celia

Z jednej strany čierna, z druhej modrá. Peňaženka Celia ťa príjemne prekvapí každým svojím dokonale spracovaným detailom.

Natalia

Ktorá farba sa k tmavofialovej hodí lepšie ako svetlofialová?Peňaženka Natalia si ťa získa svojimi farbami, strieborným logom Vuch aj množstvom priestoru na bankovky, mince aj karty.

Nové peňaženky Zippy Collection

Novinky z kolekcie Zippy sú založené predovšetkým na farbách a rozhodne im nechýba originalita a hravosť. Či už obľubuješ moderné línie alebo veselé bodky, nepochybne si vyberieš.

Joselyn

Peňaženka Joselyn je jednoducho vyladená do posledného detailu. Rozohráva dokonalú hru farieb a očaruje nápisom VUCH aj ozdobou s korálikmi. Peňaženka je vyrobená z príjemnej syntetickej kože.

Martys

Sýto ružovú peňaženku Martys s farebnou stuhou Vuch tvoje okolie neprehliadne, aj keby chcelo veľmi moc. Nenadchne ťa však len farbou, ale tiež svojou priestrannosťou a praktickým uzatvárateľným vreckom na zips na mince.

Curly

Peňaženka Curly je určená všetkým dievčatám a ženám, ktoré milujú farby. Táto napoly čierna a napoly modrá kráska s bodkami robí radosť s každým pohľadom.

Starish

Keď sa čierna farba rozžiari veľkými farebnými bodkami, vznikne niečo kúzelné. Bude magicky krásna peňaženka Starish tvoja?

S akou peňaženkou vyrazíš na vianočné nákupy ty?

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

VUCH radí: Ako si vybrať príručnú batožinu do lietadla VUCH radí: Ako si vybrať príručnú batožinu do lietadla
Deň matiek sa blíži: Nezabudni na svú superžienu Deň matiek sa blíži: Nezabudni na svú superžienu
Fotenie noviniek v centre Prahy s Vuchlady 2023 Fotenie noviniek v centre Prahy s Vuchlady 2023
Vuch na ples: S Vuškou do gala Vuch na ples: S Vuškou do gala


Zvoľte svoju krajinu