SVĚT VUCH

Aj ty sa môžeš stať našou novou Vuchlady! Zapoj sa do súťaže a vyhraj

08.06.2020 REDAKCIE
Autor článku

Premýšľala si niekedy nad tým, aké to asi je byť fotomodelkou, o ktorú sa stará tím profesionálov? Je pózovanie pred objektívom tvojim koníčkom a značka VUCH značkou tvojho srdca? Potom na nič nečakaj a zapoj sa do našej novej súťaže. Nielenže sa môžeš stať novou tvárou značky, ale môžeš tiež vyhrať 375€ a veľa ďalších skvelých cien. Čo ty na to?

Vedela si?

Aj v roku 2019 sme vyberali Vuchlady. A nakoniec sme vybrali rovno dve. Našimi tvárami pre rok 2019 sa stala Aneta Pavlatová a Nikol Hašová. Tento rok to môžeš byť ty!

„V prvom rade som bola rozhodne milo prekvapená, pretože som na súťaž narazila úplnou náhodou s tým “že to len tak skúsim”, a nakoniec to vyšlo! Milujem fotenie a som rada chameleónom. Tak čo viac si môžem priať, ako sa stať tvárou tak krásnej a osobitej značky!“ Aneta Pavlatová

Ako sa zapojiť do súťaže?

Pravidlá našej súťaže sú viac ako jednoduché. Súťaž je určená všetkým Češkám a Slovenkám, ktoré na svoj facebookový alebo instagramový účet nahrajú fotografiu a označia ju hashtagom #vuchlady a do popisu napíšu, prečo by sa práve ony mali stať novou Vuchlady. Pri nahrávaní fotografie mysli na to, že tvoj účet musí byť verejný, aby sa nám fotografia zobrazila. Zdieľaním fotografie budeš automaticky zapojená do súťaže.

Ako má fotka vyzerať?

Kreativite sa rozhodne medze nekladú. Jedinou našou podmienkou je, aby si na fotke bola ty a bolo ti dobre vidieť do tváre.

Od kedy do kedy súťaž prebieha?

Do súťaže sa môžeš zapojiť od 8. 6. do 28. 6. 2020. Na vyfotenie skvelej fotky tak budeš mať skoro celý mesiac. Zo všetkých zaslaných fotiek v tomto termíne náš tím vyberie 5 semifinalistiek, ktoré postúpia do ďalšieho kola.

Čo čaká na semifinalistky súťaže?

Čo ťa čaká, pokiaľ sa staneš našou finalistkou? Líčenie, fotenie a natáčanie na našej pražskej predajni 1. 7. 2020. Jednoducho výnimočný deň, kedy sa ti bude celý náš tím venovať a tiež prebehne fotenie a natáčanie medailónika!  Po jeho skončení odštartuje hlasovanie, ktoré rozhodne o tom, kto sa stane novou Vuchlady. Na všetky semifinalistky navyše čaká voucher na 60€ do nášho e-shopu.

Hlasovanie o víťazke

Hlasovanie o víťazke bude prebiehať od 6. 7. do 12. 7. 2020. Hlasovať môže každý. Stačí si len vybrať svoju favoritku a dať jej svoj hlas. Hlasujúci nielen rozhodnú o novej tvári českej značky Vuch pre rok 2020, ale dostanú sa tiež do losovania o skvelé ceny.

Máš jedinečnú možnosť stať sa novou tvárou VUCH! Zapoj sa do súťaže a vyhraj.

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

Jar s radosťou: Rozkvitni s Luckou Borhyovou Jar s radosťou: Rozkvitni s Luckou Borhyovou
Botky Rush znovu skladom aj v nových farbách Botky Rush znovu skladom aj v nových farbách
Pani zima priniesla novinky do sveta Vuch Pani zima priniesla novinky do sveta Vuch
Lucka Borhyová nová ambasadorka Vuch Lucka Borhyová nová ambasadorka Vuch


Zvoľte svoju krajinu