SVĚT VUCH

Fotenie nových kabeliek vo Vuch!

15.05.2019 REDAKCIE
Autor článku

Fotenie nových kabeliek vo Vuch!

Nedávno Vuch organizoval celodenné fotenie nových kabeliek z Impulse Collection! Akcia to bola nevídaná, fotilo sa totiž v zaujímavých priestoroch chrudimského letiska! Páni piloti našim modelkám aktívne pomáhali a ochotne podali pomocnú ruku, keď bolo treba! Pozri sa, ako vyzerá taký deň plný krásnych kabeliek a modeliek!

Pozri sa na video z natáčania!

video Vuch

Deň začal skoro ráno v ateliéri Vuch, ktorý je zároveň základňou našej skvelej fotografky Danči! Ako prvá dorazila čarodejníčka s líčidlami Barča, ktorá je profesionálom telom aj dušou! Na tvárach modeliek vyčarila ten najlepší make-up!

nataceni vuch

Make-up bol hotový, vyladený outfit pripravený, na scénu prišli hlavné hviezdy – kabelky Wraith, Skyent, Maranella a Miglia! Všetci zúčastnení zvládli ateliérové fotky na jednotku a mohlo sa pokračovať o pár kilometrov ďalej, na chrudimské letisko.

nataceni vuch

Nikto tak trochu nevedel, čo má čakať od obrovského hangáru plného lietadiel a rozľahlej lúky dookola. Danča sa ako profesionál pustila do práce a vznikala jedna skvelá fotka za druhou! Presvedč sa sama!

nataceni vuch

Náročná práca celého tímu sa ako vždy oplatila a teraz už môžeš obdivovať fotky na našom e-shope! Čo hovoríš na kabelky z Impulse Collection? Daj nám vedieť do komentára!

 

Chceš aj ty zažiť deň v roli modelky? Teraz máš exkluzívnu možnosť! Hľadáme #VUCHLADY – tvár novej letnej kolekcie.

Zdieľaj na Facebooku alebo Instagrame svoju fotku s označením #vuchlady a do popisku napíš pár viet, prečo by si sa práve ty mala stať #vuchlady. Potom už len čakaj, kým ťa budeme kontaktovať. Fotku musíš zdieľať do 31. 5. 2019.

 

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

Známe novou Vuchlady 2021! Známe novou Vuchlady 2021!
Zapoj se do soutěže Vuchworld a vyhraj romantický pobyt v Glamping Brdy Zapoj se do soutěže Vuchworld a vyhraj romantický pobyt v Glamping Brdy
Limitovaná edice peněženek ve spolupráci se zpěvačkou Sharlotou Limitovaná edice peněženek ve spolupráci se zpěvačkou Sharlotou
Semifinálový event VuchLady 2021 v našem showroomu Semifinálový event VuchLady 2021 v našem showroomu