SVĚT VUCH

Fotenie nových kabeliek vo Vuch!

15.05.2019 REDAKCIE
Autor článku

Fotenie nových kabeliek vo Vuch!

Nedávno Vuch organizoval celodenné fotenie nových kabeliek z Impulse Collection! Akcia to bola nevídaná, fotilo sa totiž v zaujímavých priestoroch chrudimského letiska! Páni piloti našim modelkám aktívne pomáhali a ochotne podali pomocnú ruku, keď bolo treba! Pozri sa, ako vyzerá taký deň plný krásnych kabeliek a modeliek!

Pozri sa na video z natáčania!

video Vuch

Deň začal skoro ráno v ateliéri Vuch, ktorý je zároveň základňou našej skvelej fotografky Danči! Ako prvá dorazila čarodejníčka s líčidlami Barča, ktorá je profesionálom telom aj dušou! Na tvárach modeliek vyčarila ten najlepší make-up!

nataceni vuch

Make-up bol hotový, vyladený outfit pripravený, na scénu prišli hlavné hviezdy – kabelky Wraith, Skyent, Maranella a Miglia! Všetci zúčastnení zvládli ateliérové fotky na jednotku a mohlo sa pokračovať o pár kilometrov ďalej, na chrudimské letisko.

nataceni vuch

Nikto tak trochu nevedel, čo má čakať od obrovského hangáru plného lietadiel a rozľahlej lúky dookola. Danča sa ako profesionál pustila do práce a vznikala jedna skvelá fotka za druhou! Presvedč sa sama!

nataceni vuch

Náročná práca celého tímu sa ako vždy oplatila a teraz už môžeš obdivovať fotky na našom e-shope! Čo hovoríš na kabelky z Impulse Collection? Daj nám vedieť do komentára!

 

Chceš aj ty zažiť deň v roli modelky? Teraz máš exkluzívnu možnosť! Hľadáme #VUCHLADY – tvár novej letnej kolekcie.

Zdieľaj na Facebooku alebo Instagrame svoju fotku s označením #vuchlady a do popisku napíš pár viet, prečo by si sa práve ty mala stať #vuchlady. Potom už len čakaj, kým ťa budeme kontaktovať. Fotku musíš zdieľať do 31. 5. 2019.

 

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

Vuchlady 2024: Hľadáme novú tvár s empatickým prístupom Vuchlady 2024: Hľadáme novú tvár s empatickým prístupom
Jar s radosťou: Rozkvitni s Luckou Borhyovou Jar s radosťou: Rozkvitni s Luckou Borhyovou
Botky Rush znovu skladom aj v nových farbách Botky Rush znovu skladom aj v nových farbách
Pani zima priniesla novinky do sveta Vuch Pani zima priniesla novinky do sveta Vuch


Zvoľte svoju krajinu