SVĚT VUCH

Lucka Borhyová nová ambasadorka Vuch

21.12.2023 REDAKCIE
Autor článku

Inšpiratívna osobnosť s ikonickým úsmevom, ktorá rozžiari každé televízne vysielanie. Kto iný by lepšie vystihoval značku Vuch než hviezdna televízna moderátorka, Lucka Borhyová. Jej pôvab, okázalá elegancia, úprimnosť a profesionalita sa odrážajú v ambícii Vuch spolupracovať s osobnosťami, ktoré súladia s našimi hodnotami a stotožňujú sa s dizajnovou a osobitou módu, ktorá baví.

Vo Vuch sme hrdí na to, že sme sa mohli spojiť s osobnosťou ako je Lucka. Je to pre značku jeden z dôležitých míľnikov. Veríme, že práve Lucka odráža presne to, čo sa vo Vuch snažíme. Jej krása je inšpiráciou, rovnako ako úprimnosť, profesionalita a nadhľad a presne to vystihuje aj Vuch.

Spolupráca očami Lucky Borhyovej

Ako spoluprácu vníma sama Lucka? „Veľmi sa teším, pretože ako každá správna žena milujem módu, kabelky, doplnky a všetko, čo k ženám patrí. Spolupráca s Vuch je pre mňa srdcovou záležitosťou, pretože módní doplnky nosíme každý deň, meníme ich podľa nálady a sú hlavnou súčasťou rutiny ženy. Myslím si, že môžem byť inšpiráciou pre ďalšie ženy. Hlavne v tom, aký typ kabelky, batohu alebo peňaženky zvoliť. Chcem im predávať, čo sa nosí, zdieľať s nimi nové trendy. A veľmi sa teším, že si budem môcť navrhnúť novú kolekciu," s radosťou zhrnula spoluprácu nová Vuch ambasádorka."

Nechaj sa inšpirovať Luckou

Lucia pre Teba vybrala ikonické Vuch produkty, ktoré podčiarknu tvoju eleganciu a umožnia ti zažiariť v akejkoľvek situácii. „Móda pre mňa v živote hrá veľkú rolu. Trendy sledujem, idem s dobou, ale nepodlieham im. Keďže pracujem v televízii, často som pod drobnohľadom nielen verejnosti, ale aj médií. Pekne vyzerať je každodennou súčasťou môjho života," vyjadruje svoj vzťah k móde Lucka.

Lučkin výber Vušiek dokazuje, že aj v bežnom živote môžeš vyzerať ako hviezda. Pozri sa, ako Lucii Vušky pristanú a nechaj sa inšpirovať k vlastnému výberu.

A ktoré tri Vuch kúsky nesmú v šatníku Lucky chýbať? „Určite veľká kabelka Wennie. Keď idem do práce, vojde sa do nej diár, voda, desiata, kozmetika aj lieky. Pojme všetko potrebné pre každý deň."

Ale čo keď Lucka nechce práve kabelku, ale stále chce vyzerať elegantne? „Keď si práve nechcem vziať kabelku, ale mám na sebe elegantné oblečenie, je tu jasný kompromis, elegantný, menší batoh Flug Black. Batoh je skvelý, hodí sa kamkoľvek a ja mám voľné ruky."

A čo keď ide Lucka za kultúrou? „Ak chcem doladiť svoj večerný alebo slávnostnejší outfit, keď idem do divadla alebo do kina, siahnem po kabelke Carrie. Je ideálna na telefón, rúž a kľúče."

Vitajme Lucku vo Vuch

Spojenie s novou Vuch ambasádorkou je pre nás impulzom a odkazom všetkým, že naša značka ide stále vpred, určuje trendy a dokáže zaujať a baviť. Tešíme sa na spoluprácu a veríme, že budú Lucku Vuch produkty sprevádzať mnohými životnými prenosmi."

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

Botky Rush znovu skladom aj v nových farbách Botky Rush znovu skladom aj v nových farbách
Pani zima priniesla novinky do sveta Vuch Pani zima priniesla novinky do sveta Vuch
Vuch je o predajňu bližšie slovenským zákazníkom Vuch je o predajňu bližšie slovenským zákazníkom


Zvoľte svoju krajinu