SVĚT VUCH

Máš v pamäti našu súťaž o dovolenku s cestovnou kanceláriou Pelikán?

11.11.2019 REDAKCIE
Autor článku

Vonku už nám pekne prituhuje a leto je v nedohľadne. Poďme si preto pripomenúť našu letnú súťaž Vuch World, kde ste súťažili o poukaz na dovolenku v hodnote 589€ s cestovnou kanceláriou Pelikán. Šťastie sa usmialo na Elišku Jiruškovú, ktorá sa stala výherkyňou súťaže so svojou fotografiou s batohom Journey Jason zo Štrbského plesa. Odovzdanie poukazu a darčekov prebehlo na chrudimskej predajni, a tak sme Elišku trošku vyspovedali, ešte predtým, ako bude vyťažená balením na cestu, kam má v pláne vôbec zamieriť.

Eliška, čo ti išlo hlavou, keď si sa dozvedela o výhre?

O súťaži som sa dozvedela úplnou náhodou a už postup do finále a vyhraný poukaz do e-shopu mi urobil veľkú radosť. To, že to budem ja, kto vyhrá hlavnú výhru, ma ani pri najmenšom nenapadlo. O to to bolo krajšie prekvapenie. Vo svojom živote som doteraz nič nevyhrala, takže som tomu zo začiatku nemohla uveriť, ale potom ma zaplavili pocity šťastia.

Kam sa chystáš vyraziť? Plánuješ skôr odpočinkovú dovolenku alebo aktívnejšiu?

Keďže som tento rok zažívala skôr aktívne dovolenky spojené s chodením po horách a spoznávaním krajiny, rada by som výhru venovala aj na nejaký odpočinok. Do konca roku už to asi nestihnem, ale na začiatku roku nového by som sa rada niekde ohriala.

Plánuješ ísť sama alebo so sebou budeš mať parťáka?

Svojho parťáka na cesty ešte nemám úplne vybraného. Premýšľala som, že by som vyrazila so svojou mamou, keďže si to zaslúži a na takú dámsku jazdu by sme určite dlho spomínali.

Ako sa ti páčia darčeky, ktoré sme ti pribalili na cestu? 

Od značky Vuch mám doma už nemalú zbierku vecí a touto výhrou sa mi zbierka opäť rozrástla. Darčeky sú perfektné a určite ich pri svojom cestovaní plne využijem.

Sme radi, že sa ti veci páčia a celý tím Vuch ti praje krásnu a odpočinkovú dovolenku!

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

Jar s radosťou: Rozkvitni s Luckou Borhyovou Jar s radosťou: Rozkvitni s Luckou Borhyovou
Botky Rush znovu skladom aj v nových farbách Botky Rush znovu skladom aj v nových farbách
Pani zima priniesla novinky do sveta Vuch Pani zima priniesla novinky do sveta Vuch
Lucka Borhyová nová ambasadorka Vuch Lucka Borhyová nová ambasadorka Vuch


Zvoľte svoju krajinu