SVĚT VUCH

PHOTOSHOOT BACKSTAGE VUCH

02.07.2020 ADMIN HLAVNÍ
Autor článku

Napadlo ťa niekedy, ako asi vznikajú tie krásne fotky, ktoré zdobia náš web, alebo facebookový a instagramový profil? Tak! Pohodlne sa usaď a nechaj sa inšpirovať, pretože my ťa teraz do tohto procesu zasvätíme.

Zamysleli sme sa nad tým, kam si náš batôžtek, kabelku alebo peňaženku vezmeš. Pri príležitosti kultúrnej akcie si najskôr nezvolíš ako doplnok večerných šiat niektorý z našich „outdoorových“ batôžtekov a hádam, že ani do parku na skate nie je úplne najvhodnejšou parťáčkou elegantná kabelka z našej SENSE kolekcie. Každú svoju „vušku“ využiješ pri inej príležitosti, voľba správnych doplnkov si žiada dôkladný plán, a preto sme aj my outfity a všetky ich komponenty ladili do detailu.

Priestorom, ktorý nás zaujal, spĺňal naše požiadavky a my sme ho následne využili na fotenie, sa stal areál Automatických mlynov v Pardubiciach. Vonkajším ateliérom a pozadím nám bol napríklad májovo vyzdobený dvor, polorozpadnuté miestnosti starých mlynov, žiarivo tehlové steny, zaparkovaný foodtrack, alebo napríklad rozkošné priestory miestnej kaviarne.

Snáď si fotenie užili rovnako ako my aj naše tri krásne modelky Terka, Christina a Majda. Každá z nich vystriedala niekoľko outfitov, póz aj miest, do ktorých vyladená vizáž najlepšie zapadala.

Niekedy bolo treba naaranžovať dievčatá, inokedy sa musel prispôsobiť fotograf.

Tadá! A je takmer hotovo. Tiež už sa nemôžeš dočkať, ako tie fotky dopadli? ?  Tak sleduj Vuch!

 

 

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

Vuch Bobíci na svých značkách Vuch Bobíci na svých značkách
Rozhovor s novou Vuchlady Annou Jirčíkovou Rozhovor s novou Vuchlady Annou Jirčíkovou
Získej unikátní doplňky díky limitované kolekci kabelek a peněženek Rataj Získej unikátní doplňky díky limitované kolekci kabelek a peněženek Rataj
Obuj se do stylu díky novým dámským teniskám Vuch Obuj se do stylu díky novým dámským teniskám Vuch