SVĚT VUCH

Staneš se našou Vuchlady pre rok 2023?

19.06.2023 REDAKCIE
Autor článku

Rok sa s rokom zišiel, a pre nás to znamená jediné. Janča Albrechtová, Vuchlady 2022, už čoskoro odovzdá svoje pomyselné žezlo a my si tak v júli zvolíme novú tvár značky Vuch. Takú tvár, ktorá bude veselá, usmievavá a jedinečná zvnútra aj navonok. Chceš si hovoriť Vuchlady 2023? Tak čítaj ďalej a zisti, ako sa môžeš prihlásiť a zaži s nami ten najfarebnejší rok.

Čo je projekt Vuchlady?

Vuchlady je naším láskyplným projektom s charitatívnym presahom, ktorý vznikol v roku 2019. Význam tohto projektu je dvojaký. Každoročne vyberáme ženu, ktorá sa na rok stane našou tvárou, modelkou, múzou, a zároveň bude po celý rok dostávať Vušky svojho gusta. To ale nie je jediným zámerom toho projektu. Nielen, že vyberáme tvár značky, ale tiež každý rok podporujeme vybranú dobročinnú organizáciu, a to mediálne, aj finančne.

Jedinečnosť je v každej z nás 

Tohtoročný ročník sa nesie v duchu sebalásky a búranie stereotypov o "perfektne" vyzerajúcom tele. My vo Vuch vieme, že univerzálna dokonalosť neexistuje, a preto oveľa viac oceníme vnútornú krásu pred tou vonkajšou. Preto by sme radi podporili všetky ženy, pretože každá z nás si na svojom tele a duši nesie príbeh.

Na tejto myšlienke je postavený projekt Tělo s příběhem, ktorý skrze osvetu a rôznorodé príbehy svojich ambassadorov ukazuje, že každý z nás si na svojom tele nesie príbeh. Ten môže byť okom viditeľný formou vrások, jaziev a iných, zdanlivých (ne)dokonalostí. Alebo môže byť skrytý a tvoriť šrámy vo vnútri – priamo na tvojej duši.

Spoločne s Tělem s příběhem chceme ženám dodať sebavedomie a ukázať im, že jedinečnosť je v každej z nás. A tento dobročinný projekt podporíme venovaním 5 € za každú prihlásenú slečnu.

Jak sa prihlásíš? 

Nahraj svoju fotku na svoj instagramový profil do 28. 6. 2023, označ ju hashtagem #vuchlady av popise vystihni, prečo by si mala byť „Vuchlady“ práve ty. Nezabudni mať svoj profil verejný, inak tvoju súťažnú fotku neuvidíme. Nielen, že môžeš zažiť úžasnú skúsenosť a množstvo zážitkov, ale vďaka prihláseniu urobíš aj dobrý skutok, pretože za každú prihlásenú ženu venujeme finančný obnos dobročinnému projektu Tělo s příběhem.

Čo vyhraješ? 

Nielen, že s nami zažiješ ten najfarebnejší rok, ale čaká ťa aj množstvo lákavých odmien. Výhra 800 €, zásoba Vušek po celý rok, profi fotenie, nezabudnuteľný firemné akcie a eventy. Toto všetko môžeš získať a zažiť, keď sa prihlásiš a staneš sa Vuchlady 2023.

Tak odhoď všetok strach a hanbu, prihlás sa a staň sa tvárou Vuch pre rok 2023/2024. Všetky informácie na prihlásenie a projektu nájdeš na webe www.vuchlady.cz.

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

Jar s radosťou: Rozkvitni s Luckou Borhyovou Jar s radosťou: Rozkvitni s Luckou Borhyovou
Botky Rush znovu skladom aj v nových farbách Botky Rush znovu skladom aj v nových farbách
Pani zima priniesla novinky do sveta Vuch Pani zima priniesla novinky do sveta Vuch
Lucka Borhyová nová ambasadorka Vuch Lucka Borhyová nová ambasadorka Vuch


Zvoľte svoju krajinu