SVĚT VUCH

Súťaž VUCH: Navrhni peňaženku a vyhraj poukaz v hodnote 40€

18.03.2020 REDAKCIE
Autor článku

Celá republika je v karanténe a aj nás súčasná situácia prinútila uzatvoriť predajne. My sme sa však rozhodli, že zaháľať rozhodne nebudeme. Naopak. Voľný čas využijeme k práci na nových projektoch a k navrhovaniu štýlových noviniek. A pretože vieme, že množstvo voľného času niekedy môže odštartovať nudu, rozhodli sme sa v tebe prebudiť dizajnéra. Navrhni peňaženku svojich snov a vyhraj poukaz v hodnote 40€. Ale pozor, súťaž beží len do 24.marca, tak začni tvoriť čo najskôr!

Zažeň nudu, navrhni peňaženku a vyhraj

Že si vždy snívala o tom, že sa staneš návrhárkou módnych doplnkov? Teraz máš jedinečnú príležitosť! Vezmi si ceruzku a pastelky do ruky a navrhni peňaženku, o ktorej si vždy snívala. Stavíš na netradičné tvary? Fantázii sa rozhodne medze nekladú. Záleží len na tebe, či bude jednofarebná, alebo vzorovaná. Mysli na to, že ťa nič nelimituje a tiež že na detailoch u značky VUCH záleží.

Bonusové body pre teba

Všetko má svoj príbeh, a tak aj tvoja peňaženka by mala mať ten svoj. Napísať nám môžeš napríklad čo ťa inšpirovalo a prečo si svojej peňaženke vybrala práve tento „kabátik“.

Čo ďalej?

Keď budeš mať hotovo a budeš so svojím majstrovským dielom spokojná, pošli nám obrázok buď do súkromnej správy na Facebooku. Zapojiť sa do súťaže môžeš tiež na Instragrame, kde nezabudni použiť hashtag #vuchwalletbyme.

Sladká odmena ťa neminie

Tím Vuchákov už sa nemôže dočkať toho, až všetky poslané obrázky peňaženiek zhodnotí a vyberie päť najlepších návrhov od všetkých zúčastnených, ktoré nielen že postúpia do ďalšieho kola, ale tiež získajú poukaz v hodnote 40€ na útratu v našom eshope! V ďalšom kole potom necháme vyberať naše najdrahšie zákazníčky, aby určili absolútneho víťaza, ktorý vyhrá Vuch pack plný noviniek!  

Mysli na to, že kto súťaží, ten vyhráva. Zapoj sa do našej návrhárskej súťaže aj ty a vyhraj poukaz v hodnote 40€. A kto vie, možno práve náš ďalší model leží v tvojich rukách!

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

Jar s radosťou: Rozkvitni s Luckou Borhyovou Jar s radosťou: Rozkvitni s Luckou Borhyovou
Botky Rush znovu skladom aj v nových farbách Botky Rush znovu skladom aj v nových farbách
Pani zima priniesla novinky do sveta Vuch Pani zima priniesla novinky do sveta Vuch
Lucka Borhyová nová ambasadorka Vuch Lucka Borhyová nová ambasadorka Vuch


Zvoľte svoju krajinu