SVĚT VUCH

Tím VUCH: Obdivujeme všetkých, ktorí pomáhajú, aj my sme chceli pomôcť

05.04.2020 ADMIN HLAVNÍ
Autor článku

Dobrých správ nie je nikdy dosť. Veta, ktorá v tejto dobe platí dvojnásobne. Aj tím českej značky VUCH v posledných týždňoch dôkladne sledoval situáciu a bol nadšený tým, ako si Češi dokážu v ťažkých chvíľach pomôcť. Množstvo šikovných krajčírok sa bez nároku na odmenu pustilo do šitia rúšok, susedia si začali vypomáhať, ľudia organizovali zbierky a tiež značka VUCH sa rozhodla, že nebude zaháľať. Nakúpila 4500 rúšok a 170 respirátorov FFP2 a odovzdala ich chrudimskej nemocnici.

Keď si ľudia pomáhajú

Na nedostatok ochranných pomôcok reagovali ľudia úplne neskutočne a situáciu zachránili vďaka povestným šikovným českým ručičkám aj dobrosrdečnosti. Aj značka VUCH na samotnom začiatku šírenia koronavírusu usúdila, že bude ochranných pomôcok nedostatok a na ich zakúpenie vyčlenila peniaze. Následne sa spojila so svojimi dodávateľmi v zahraničí a dohovorila nákup a predanie ochranných pomôcok. Tiež v zahraničí vyšli v ústrety a rúška predali za nákupnú cenu.

Zo zahraničia lietadlom až do Chrudim

Po zaplatení ochranných pomôcok tím VUCH netrpezlivo očakával zásielku, ktorú si nechal letecky poslať priamo do Chrudim. Aj napriek tomu, že je v súčasnej situácii letecká doprava veľmi vyťažená a môže dochádzať k oneskoreniam, zásielka dorazila včas. Značka VUCH tak mohla chrudimskej nemocnici odovzdať 4500 rúšok a 170 respirátorov FFP2 a zapojiť sa do pomoci tým, ktorí to v súčasnej situácii najviac potrebujú.

Ochranné pomôcky aj pre tím VUCH

Značka VUCH dobre vie, že by nemohla fungovať bez svojich skvelých zamestnancov, ktorí aj v týchto dňoch expedujú zásielky, aby zákazníkom zlepšili dni a vyčarili úsmev na tvári. Aj pre ne objednala rúška, aby ich práca bola čo najbezpečnejšia.

Všetci si zaslúžia obrovské ďakujem

A na záver povzbudivé slová majiteľa značky VUCH: „Máme radosť, keď vidíme, ako sa všetci snažia pomôcť! A to je možno to najcennejšie, čo nám táto doba dáva! Ľudia sú skvelí a my sme za to radi. Šírte radosť a pozitívne myslenie. Čoskoro bude všetko za nami a užijeme si krásne leto!“

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

Rozhovor s novou VuchLADY 2022 Rozhovor s novou VuchLADY 2022
Ohlédnutí zpět: Jak probíhalo semifinále VuchLADY 2022? Ohlédnutí zpět: Jak probíhalo semifinále VuchLADY 2022?
VUCHLADY 2021 THROWBACK: Vzpomínky a dojmy Aničky Jirčíkové (Kopečkové) VUCHLADY 2021 THROWBACK: Vzpomínky a dojmy Aničky Jirčíkové (Kopečkové)
Obrazy, které pomáhají: Charitativní aukce VUCH podpořila handicapované Obrazy, které pomáhají: Charitativní aukce VUCH podpořila handicapované


Zvoľte svoju krajinu