SVĚT VUCH

VUCH a rok 2019 alebo rok plný výziev a noviniek

16.01.2020 REDAKCIE
Autor článku

Mala si v minulom roku stále nejakú prácu? Potom ti môžeme povedať, že na tom bola značka VUCH úplne rovnako. Ani na chvíľu sa nezastavila a predstavila celý rad štýlových noviniek a potešila svojich zákazníkov súťažami o skvelé ceny. A nielen to, bolo toho ešte omnoho, omnoho viac. Poď si s nami urobiť malú prechádzku rokom 2019 a zisti, čo všetko značka VUCH v tomto roku zažila.

Dve limitované edície

V roku 2019 česká značka VUCH predstavila hneď dve limitované edície peňaženiek a tiež hodiniek plné farieb. A rozhodne je na čo sa pozerať, no veď posúď sama. Nie sú doplnky Splash Limited Edition a Fablouise Limited Edition výnimočné?

Splash Limited Edition

Splash Limited Edition je vôbec prvou limitovanou kolekciou značky VUCH. Prináša hneď tri originálne peňaženky, ktoré na prvý pohľad vynikajú hrou vzorov a neprehliadnuteľných farieb. Týchto peňaženiek bolo dokopy vyrobených len 777 kusov. Bude jedna z nich tvoja?

 

Fablouise Limited Edition

S kolekciou Fablouise Limited Edition sa nepredstavujú len unikátne peňaženky, ale tiež hodinky. Celá kolekcia sa nesie v znamení očarujúcich pastelových farieb a jedinečných vzorov. Nie nadarmo sú tieto peňaženky a hodinky prirovnávané k umeleckému dielu, na ich návrhoch má totiž zásluhu talentovaná holandská umelkyňa.

Dámske trenky pre spánok ako v bavlnke

Možno už si si tiež všimla, že sa v roku 2019 rozšírila ponuka spodnej bielizne o dámske trenky, ktoré sú obľúbené nielen vďaka svojim hravým vzorom, ale tiež nebezpečne návykovému materiálu, vďaka ktorému sú neuveriteľne pohodlné.

Čiapky pre tých, ktorí majú pod čapicou

V zime nič nezahreje tak dobre ako kvalitná čiapka. A keď navyše skvele vyzerá, jedná sa o takzvaný must-have kúsok. A čiapky VUCH ženám rozhodne pristanú, a navyše skvelo zahrievajú hlavu aj uši.

VUCH Kids robí radosť maminkám aj deťom

Ďalším činom roka 2019 bolo predstavenie značky VUCH Kids, ktorá prináša krásne silikónové koráliky, oblečenie pre najmenších aj peňaženky a doplnky pre maminky. Takže maminky, na nič nečakajte a potešte svoje deti aj sami seba.

Druhá kamenná predajňa v Prahe

Pokiaľ dávaš pred e-shopom prednosť kamenným predajniam, určite ťa poteší, že v minulom roku VUCH otvorila už druhú kamennú predajňu. Tú prvú nájdeš v Chrudime a druhú v Prahe na Žižkove.

 

Súťaž o dovolenku snov

A pretože dve súťaže sú viac ako jedna, v lete prebehla súťaž o 589€ na dovolenku od cestovnej kancelárie Pelikán spolu s výbavou na cesty VUCH. A pravidlá boli jednoduché, stačilo vytvoriť logo VUCH a vyfotiť sa s ním.

Nové, krásne VUCH Ladies

V máji 2019 začalo tiež pátranie po VUCH Lady. Každé dievča, ktoré poslalo do súťaže svoju fotku s označením #vuchlady, malo šancu vyhrať profesionálne fotenie letnej kolekcie, finančnú odmenu vo výške 200€ a tiež poukaz na 200€ do obchodu VUCH. A vybrať jednu jedinú medzi veľkým množstvom krásnych fotiek s ešte krajšími dievčatami bolo naozaj ťažké, a preto boli nakoniec vybrané rovno dve, a síce Aneta Pavlatová a Nikol Hašová.

Ako sama vidíš, rok 2019 bol pre VUCH naozaj bohatý. A ver, že aj v roku 2020 na teba čaká veľa skvelých noviniek aj súťaží.

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

Jar s radosťou: Rozkvitni s Luckou Borhyovou Jar s radosťou: Rozkvitni s Luckou Borhyovou
Botky Rush znovu skladom aj v nových farbách Botky Rush znovu skladom aj v nových farbách
Pani zima priniesla novinky do sveta Vuch Pani zima priniesla novinky do sveta Vuch
Lucka Borhyová nová ambasadorka Vuch Lucka Borhyová nová ambasadorka Vuch


Zvoľte svoju krajinu