MENU
SVĚT VUCH

VUCH robí na Vianoce radosť ľuďom aj psíkom

18.12.2019 ADMIN HLAVNÍ
Autor článku

Súhlasíš s tým, že sú Vianoce predovšetkým o radosti? My sme sa rozhodli robiť radosť nielen našimi kabelkami, peňaženkami a ďalšími doplnkami, ale tiež príspevkom pre neziskovú organizáciu Helppes. Usporiadali sme charitatívny deň VUCH a vybrali krásnych 833€.

Pomáhame aj vďaka tebe

Teší nás, keď vieme, že produkty VUCH robia radosť. Či už si ich kúpil niekto sám pre seba alebo nimi poteší svojich blízkych. A dvojnásobnú radosť naše produkty robili vo chvíli, kedy sme sa rozhodli, že 2 z každej objednávky pôjde práve na psíky z organizácie Helppes.

Organizácia Helppes sa predstavuje

Že si o organizácii Helppes ešte nepočula? Potom je možno práve teraz ten pravý čas sa s ňou zoznámiť. Táto profesionálna nezisková organizácia je jedinou organizáciou svojho druhu v Českej republike, ktorá je registrovaným poskytovateľom sociálnych služieb. Cieľom Helppes je pomôcť osobám s najrôznejšími druhmi handicapov k tomu, aby sa osamostatnili a začlenili do spoločnosti prostredníctvom špeciálne vycvičených psov.

Ďakujeme všetkým, ktorí svojím nákupom prispeli organizácii Helppes a sľubujeme, že aj naďalej budeme robiť radosť, ako len to pôjde. Labku na to.

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

PHOTOSHOOT BACKSTAGE VUCH PHOTOSHOOT BACKSTAGE VUCH
Aj ty sa môžeš stať našou novou Vuchlady! Zapoj sa do súťaže a vyhraj Aj ty sa môžeš stať našou novou Vuchlady! Zapoj sa do súťaže a vyhraj
Tím VUCH: Obdivujeme všetkých, ktorí pomáhajú, aj my sme chceli pomôcť Tím VUCH: Obdivujeme všetkých, ktorí pomáhajú, aj my sme chceli pomôcť
Súťaž VUCH: Navrhni peňaženku a vyhraj poukaz v hodnote 40€ Súťaž VUCH: Navrhni peňaženku a vyhraj poukaz v hodnote 40€