SVĚT VUCH

VUCH robí na Vianoce radosť ľuďom aj psíkom

18.12.2019 ADMIN HLAVNÍ
Autor článku

Súhlasíš s tým, že sú Vianoce predovšetkým o radosti? My sme sa rozhodli robiť radosť nielen našimi kabelkami, peňaženkami a ďalšími doplnkami, ale tiež príspevkom pre neziskovú organizáciu Helppes. Usporiadali sme charitatívny deň VUCH a vybrali krásnych 833€.

Pomáhame aj vďaka tebe

Teší nás, keď vieme, že produkty VUCH robia radosť. Či už si ich kúpil niekto sám pre seba alebo nimi poteší svojich blízkych. A dvojnásobnú radosť naše produkty robili vo chvíli, kedy sme sa rozhodli, že 2 z každej objednávky pôjde práve na psíky z organizácie Helppes.

Organizácia Helppes sa predstavuje

Že si o organizácii Helppes ešte nepočula? Potom je možno práve teraz ten pravý čas sa s ňou zoznámiť. Táto profesionálna nezisková organizácia je jedinou organizáciou svojho druhu v Českej republike, ktorá je registrovaným poskytovateľom sociálnych služieb. Cieľom Helppes je pomôcť osobám s najrôznejšími druhmi handicapov k tomu, aby sa osamostatnili a začlenili do spoločnosti prostredníctvom špeciálne vycvičených psov.

Ďakujeme všetkým, ktorí svojím nákupom prispeli organizácii Helppes a sľubujeme, že aj naďalej budeme robiť radosť, ako len to pôjde. Labku na to.

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

Vuch je o predajňu bližšie slovenským zákazníkom Vuch je o predajňu bližšie slovenským zákazníkom
Staneš se našou Vuchlady pre rok 2023? Staneš se našou Vuchlady pre rok 2023?
Rozhovor s novou VuchLADY 2022 Rozhovor s novou VuchLADY 2022
Ohlédnutí zpět: Jak probíhalo semifinále VuchLADY 2022? Ohlédnutí zpět: Jak probíhalo semifinále VuchLADY 2022?


Zvoľte svoju krajinu