SVĚT VUCH

Vuch je o predajňu bližšie slovenským zákazníkom

10.07.2023 REDAKCIE
Autor článku

Jún pre nás bol mesiacom v znamení “expanzie”. Slávnostne sme otvorili úplne prvý Vuch store na Slovensku, ktorý nájdeš v bratislavskom obchodnom dome, Eurovea. Štyri necelé týždne na realizáciu, desiatky schopných rúk a jednotky hláv z radov zamestnancov Vuch, ktorí na tejto náročnej úlohe museli spolupracovať možno aj viac ako kedy predtým.

Zaujíma Ťa, ako prebiehala príprava bratislavskej predajne od začiatku až po slávnostný opening? Začítaj se do nášho exkluzívneho rozhovoru s vedúcou Vuch storu v Bratislave, Vierkou Štrbovou. Tá Ti prezradí, na čom bolo treba najviac zapracovať, kde v procese narazili na kotrmelce a prekážky a aké sú reakcie (nielen) zapálených fanúšikov Vuch.

 

Ahoj, Vierka, mohla by si našim zákazníkom osvetliť, čo práca na otváračke bratislavskej predajne obnášala?

Uff, tak kde začať? Krátko pred otvorením nebolo v priestore predajne vlastne vôbec nič. Len holý priestor. Takže sme museli v rekordne krátkom čase zariadiť kompletne všetko. Zázemie, regály, výstavné plochy, osvetlenie, elektriku, skrátka úplne všetko. Pred samotným otvorením sme potom pripravili sklad v zázemí, kasu a upravili výstavnú plochu. V poslednej fáze sme potom všetko poriadne upratali a “nastajlovali” tak, aby mali zákazníci z predajne ten najlepší možný zážitok.

Aké prekážky ste museli prekonať pred slávnostným otvorením predajne?

Tak zase, kde začať. 😀 Tým, že Vuch otváral úplne prvú predajňu v priestoroch obchodného centra, navyše v inej krajine s inými pravidlami a zákonmi, tak sme prekážok riešili (a stále riešime) celý rad. Jedným z dôvodov je i to, že sme sa rozhodli pre koncept Pop up storu, ktorý má svoje špecifiká. Rovnako tak nebolo práve ľahké pochopiť a prispôsobiť sa slovenskej legislatíve. No, prekážok bolo veľa, ale zatiaľ sa s nimi spoločne s kolegyňou Martinkou prebíjame statočne.

Aké sú prvé reakcie zákazníkov na novú predajňu? 

Zákazníci nás pravidelne informujú o tom, že je predajňa naozaj krásna. Z vedenia firmy a z radov odbornej verejnosti dostávame na predajňu len samú chválu. Rovnako tak od zákazníkov, ktorí (ako sme si doteraz všimli) značku Vuch v niektorých prípadoch ešte len spoznávajú. Avšak tí, čo nás už veľmi dobre poznajú, nám hovoria, že Vuch patrí medzi ich najobľúbenejšie značky. Toto nás s kolegyňou Martinkou najviac napĺňa, keď vidíme, koľko spokojných zákazníčok a zákazníkov tu máme. Tí sa tiež radujú z toho, že máme konečne i na Slovensku kamennú predajňu a môžu si tak produkty dôkladne prezrieť a “ohmatať”. Sme za chválu zo všetkých strán veľmi radi a so všetkou pokorou prijímame aj fajn recenzie na nás, ako tím. Či už zo sociálnych sietí, tak aj priamo od našich zákazníkov, ktorí nás na predajni navštívia. Robí nám to veľkú radosť a veríme, že budeme v podobnom duchu pokračovať.

Ako by si jedným slovom zhodnotila otvorenie novej predajne v Bratislave?

Paráda! 😊 

My Vierke, Martine a celej #vuchcrew, ktorá sa na tomto projekte podieľala, od Vušieho srdca ďakujeme. A tešíme sa na teba, až sa prídeš pozrieť, ako to našej novo otvorenej predajni pristane. 

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

Jar s radosťou: Rozkvitni s Luckou Borhyovou Jar s radosťou: Rozkvitni s Luckou Borhyovou
Botky Rush znovu skladom aj v nových farbách Botky Rush znovu skladom aj v nových farbách
Pani zima priniesla novinky do sveta Vuch Pani zima priniesla novinky do sveta Vuch
Lucka Borhyová nová ambasadorka Vuch Lucka Borhyová nová ambasadorka Vuch


Zvoľte svoju krajinu