SVĚT VUCH

Vuchlady 2024: Hľadáme novú tvár s empatickým prístupom

10.07.2024 REDAKCIE
Autor článku

Minulý rok si titul Vuchlady 2023 odniesla Bára Kropáčková, ktorá tento rok sedí v porote a odovzdáva svoje skúsenosti ďalším ženám. Tohtoročný ročník sľubuje ešte viac vzrušenia a inšpirácie pre všetky súťažiace.

Čo je projekt Vuchlady?

Vuchlady je láskyplný projekt, ktorý sa tento rok koná už po šiestykrát. Opäť vyberáme tvár pre našu značku, ktorá bude našou modelkou, ikonou, múzou, bude mať zásobu Vušiek po celý rok, spozná celú Vuch crew a bude s nami bok po boku. To však nie je všetko. Aj tento rok znovu podporíme ako finančne, tak mediálne vybranú dobročinnú organizáciu, ktorú môžeš podporiť aj ty svojim prihlásením do súťaže.

Koho tento rok podporíme?

Jedným z cieľov tohtoročného ročníka je podpora organizácie Fuck Cancer. Ide o tím mladých onkologických pacientov spoločne so skúsenými nadšencami a profesionálmi. Ich cieľom je hájenie záujmov pacientov s rakovinou a šírenie osvety o problematike onkologického ochorenia. Motto tohtoročnej súťaže znie „Sila empatie, sila žien“, ktoré sa skvele hodí k heslu organizácie „Empatia vs. Apatia“. Za každú prihlášku do súťaže venujeme 4 € práve tejto organizácii. Navyše, ak svoju súťažnú fotku zdieľaš na Instagrame, kde označíš @vuchlady a pridáš #vuchlady, alebo fotku zdieľaš na Facebooku s #vuchlady, pridáme ďalší 4 €.

Chceš sa prihlásiť?

Prihlásiť sa môžeš na webu vuchlady.cz, kde nám napíšeš, prečo práve ty by si mala byť tvárou našej značky na rok 2024 a pripojíš k tomu svoju súťažnú fotku. Každá súťažiaca má možnosť dostať pozvánku na záverečný event, kde si odhalíme našu Vuchlady a oceníme ďalšie dve miesta.

Čo môžeš vyhrať?

Tento rok po prvýkrát oceňujeme prvé 3 miesta. Naša nová Vuchlady s nami zažije ten najfarebnejší rok, odniesie si výhru 1 600 €, zásobu Vušiek po celý rok, bude súčasťou dôležitých akcií, bude našou modelkou na fotenie a jednoducho sa stane súčasťou Vuch crew. Druhé miesto oceníme 235 € a Vuškami v hodnote 235 €. Tretie miesto si odniesie 160 € a opäť Vušky v hodnote 160 €.

Neváhaj a prihlás sa. Tešíme sa na tvoj príbeh a osobitý prístup, ktorý môže viesť k úspechu stať sa našou novou Vuchlady. Pridaj sa k nám a buď inšpiráciou pre ostatné ženy. Prihlás sa na webu vuchlady.cz a možno to budeš práve ty, ktorá sa bude pýšiť titulom Vuchlady 2024.

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

Jar s radosťou: Rozkvitni s Luckou Borhyovou Jar s radosťou: Rozkvitni s Luckou Borhyovou
Botky Rush znovu skladom aj v nových farbách Botky Rush znovu skladom aj v nových farbách
Pani zima priniesla novinky do sveta Vuch Pani zima priniesla novinky do sveta Vuch


Zvoľte svoju krajinu