SVĚT VUCH

Vybrali ste novú Vuch Lady! Alebo hneď dve?

28.06.2019 REDAKCIE
Autor článku

Vybrali ste novú Vuch Lady! Alebo hneď dve?

Mesiac máj vo Vuch patril hľadaniu novej Vuch Lady! Každé dievča malo možnosť poslať svoju fotografiu s označením #vuchlady a vyhrať tak profesionálne fotenie letnej kolekcie, finančnú odmenu vo výške 5 000,- a navyše poukaz v hodnote 5 000,- do e-shopu www.vuch.sk! Nakoniec máme Vuch Lady hneď dve! Ako je to možné a ktoré dievčatá sa môžu pýšiť titulom Vuch Lady?

Tím Vuch dôkladne rozmýšľal, ktoré dievča bude tým pravým! Titulom Vuch Lady sa môže pýšiť Aneta Pavlatová! Gratulujeme!

Vuch Lady

Čo hovorí Aneta na výhru?

„V prvom rade som bola rozhodne milo prekvapená, pretože som na súťaž narazila úplnou náhodou s tým “že to len tak skúsim”, a nakoniec to vyšlo! Milujem fotenie a som rada chameleónom. Tak čo viac si môžem priať, ako sa stať tvárou tak krásnej a osobitej značky!“

Vďaka veľkému záujmu o Vuch Lady sme sa rozhodli dať šancu ešte ďalšej slečne! Do druhého kola teda postúpila Anna Karásková, Bohdana Krichťáková, Ivana Klostermannová, Iveta Nedělová, Natália Balgová a Nikola Hašová. Informácie ohľadom hlasovania si mohla nájsť v tomto článku.

Hlasovať (lajkovať fotky) bolo možné do polnoci 26.6. a ako hovoria pravidlá, fotka s najvyšším počtom lajkov vyhráva! Vyššie spomenuté dievčatá, ktoré sa nestali Vuch Lady, od nás získavajú poukaz do e-shopu v hodnote 500,-!

Najviac obľúbenou a „lajkovanou“ Vuch Lady sa stala Nikol Hašová! Gratulujeme!

Vuch Lady

Aká bola její reakcia?

„Chcela by som veľmi poďakovať všetkým za podporu a tiež značke VUCH za skvelú príležitosť. Bol to veľký boj, ostatné dievčatá boli krásne a gratulujem im, že sa dostali tak ďaleko. V živote je pre mňa veľmi dôležité plniť si svoje sny a ciele. Stať sa Vuchlady bol jedným z nich a som veľmi šťastná, že sa mi to podarilo, nesmierne si to vážim. Týmto chcem všetkým povedať, nevzdávajte sa a skúste všetko, nič tým nestratíte.“

Veľmi ďakujeme za účasť vo #vuchlady! Pripravujeme množstvo ďalších zaujímavých akcií a súťaží, z ktorých budeš nadšená!

Pozorne nás sleduj na sociálnych sieťach, kde uvidíš ďalšiu cestu našich tvárí #vuchlady!

 

 

 

 

 

 

 

 

* Organizátor si vyhradzuje právo kedykoľvek pozmeniť alebo upraviť pravidlá súťaže Vuch Lady či súťaž zmeniť alebo zrušiť, a to bez udania dôvodov a stanovenia náhrady.

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

Vuchlady 2024: Hľadáme novú tvár s empatickým prístupom Vuchlady 2024: Hľadáme novú tvár s empatickým prístupom
Jar s radosťou: Rozkvitni s Luckou Borhyovou Jar s radosťou: Rozkvitni s Luckou Borhyovou
Botky Rush znovu skladom aj v nových farbách Botky Rush znovu skladom aj v nových farbách
Pani zima priniesla novinky do sveta Vuch Pani zima priniesla novinky do sveta Vuch


Zvoľte svoju krajinu