SVĚT VUCH

Značka VUCH pomáha a ty s ňou

14.12.2018 REDAKCIE
Autor článku

Značka VUCH pomáha a ty s ňou

Vianoce sú predovšetkým o radosti a aj my chceme radosť rozdávať do všetkých strán. Radosť robia nielen naše doplnky VUCH, ktoré tento rok nájde množstvo dievčat a žien pod stromčekom, ale tiež finančná pomoc deťom zo všeobecne prospešnej spoločnosti Život deťom. Aby sme im rozžiarili Vianoce, rozhodli sme sa, že z každej objednávky odoslanej 12. 12. 2018 venujeme 2 Eura na dobrú vec. A s veľkou radosťou vám oznamujeme, že tento deň sme pre spoločnosť Život deťom vybrali krásnych 1 090 Euro. http://www.zivotdetem.cz/

Ďakujeme, je to predovšetkým zásluha vás všetkých :-)

Prepojenie krásneho s užitočným

Naším cieľom je svet obohacovať o niečo krásne. Či už sú to naše kabelky, peňaženky a ďalšie doplnky, úsmevy, ktoré dokážu naše produkty vyčariť, a v neposlednom rade úsmevy chorých detí, ktorým sme mohli pomôcť. Táto pomoc by sa však neobišla bez vás – našich zákazníkov. Takže veľké ďakujem patrí predovšetkým vám.

O spoločnosti Život deťom

Všeobecne prospešná spoločnosť Život deťom pomáha už od roku 2000, tento rok teda dosiahla plnoletosť. Spoločnosť podáva pomocnú ruku chorým, handicapovaným a opusteným deťom z Českej republiky, ktoré sa ocitli v ťažkej životnej situácii a neobídu sa bez pomoci okolia.

Komu spoločnosť pomáha?

Pomoc je určená rodičom chorých detí do 18 rokov, nemocniciam, ktoré potrebujú pomôcť so zakúpením potrebného vybavenia, a detským zariadeniam, ku ktorým patria detské domovy, ústavy pre handicapované deti, ústavy sociálnej starostlivosti, dojčenské ústavy a ďalšie.

 

 

 

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

Vuchlook č.2, na scénu! Vuchlook č.2, na scénu!
Pomoc zvieratkám zo záchrannej stanice a ekoncentra Pasíčka Pomoc zvieratkám zo záchrannej stanice a ekoncentra Pasíčka
Další focení, další novinky, opět VUCH! Další focení, další novinky, opět VUCH!
VUCH soutěží o ocenění podnikatel roku 2020 VUCH soutěží o ocenění podnikatel roku 2020