MENU
SVĚT VUCH

Značka VUCH pomáha a ty s ňou

14.12.2018 REDAKCIE
Autor článku

Značka VUCH pomáha a ty s ňou

Vianoce sú predovšetkým o radosti a aj my chceme radosť rozdávať do všetkých strán. Radosť robia nielen naše doplnky VUCH, ktoré tento rok nájde množstvo dievčat a žien pod stromčekom, ale tiež finančná pomoc deťom zo všeobecne prospešnej spoločnosti Život deťom. Aby sme im rozžiarili Vianoce, rozhodli sme sa, že z každej objednávky odoslanej 12. 12. 2018 venujeme 2 Eura na dobrú vec. A s veľkou radosťou vám oznamujeme, že tento deň sme pre spoločnosť Život deťom vybrali krásnych 1 090 Euro. http://www.zivotdetem.cz/

Ďakujeme, je to predovšetkým zásluha vás všetkých :-)

Prepojenie krásneho s užitočným

Naším cieľom je svet obohacovať o niečo krásne. Či už sú to naše kabelky, peňaženky a ďalšie doplnky, úsmevy, ktoré dokážu naše produkty vyčariť, a v neposlednom rade úsmevy chorých detí, ktorým sme mohli pomôcť. Táto pomoc by sa však neobišla bez vás – našich zákazníkov. Takže veľké ďakujem patrí predovšetkým vám.

O spoločnosti Život deťom

Všeobecne prospešná spoločnosť Život deťom pomáha už od roku 2000, tento rok teda dosiahla plnoletosť. Spoločnosť podáva pomocnú ruku chorým, handicapovaným a opusteným deťom z Českej republiky, ktoré sa ocitli v ťažkej životnej situácii a neobídu sa bez pomoci okolia.

Komu spoločnosť pomáha?

Pomoc je určená rodičom chorých detí do 18 rokov, nemocniciam, ktoré potrebujú pomôcť so zakúpením potrebného vybavenia, a detským zariadeniam, ku ktorým patria detské domovy, ústavy pre handicapované deti, ústavy sociálnej starostlivosti, dojčenské ústavy a ďalšie.

 

 

 

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

Fotosoutěž VuchWORLD Fotosoutěž VuchWORLD
VUCH obohacuje nejen svět doplňků, ale také stylového oblečení! VUCH obohacuje nejen svět doplňků, ale také stylového oblečení!
První narozeniny pražského showroomu První narozeniny pražského showroomu
Nový web VUCH: vylepšený design a spousta funkcí Nový web VUCH: vylepšený design a spousta funkcí