INSPIRACE

NOVÉ Crossbody Vušky, ktorým neodoláš!

28.05.2020 REDAKCIE
Autor článku

Zoznám sa, toto sú Dency, Senia, Rosette a Glora. Sú tu nové, ale už teraz ich všetci milujú. Chceli sme ti urobiť radosť, a tak sme vyhoveli tvojim želaniam a rozšírili sme ponuku našich crossbody kabeliek. Milujeme kombináciu štýlu a praktickosti a presne túto kombináciu NOVINKY z Invert Collection majú.

Obľúbiš si ich nielen kvôli ich atypickému pravidelne hranatému tvaru, ale tiež kvôli tomu, ako malé, a napriek tomu neuveriteľne priestranné sú. Dizajn kabeliek bol navrhnutý tak, aby sa do nich vošlo všetko, čo potrebuješ mať počas dňa pri sebe. Tým, že kabelka dokonale drží tvar, nezasekne sa ti v nej veľká peňaženka a nezhrbolatí sa, keď do nej dáš veľa vecí.

 A aby toho nebolo málo máme ich pre teba ako v jednoduchých čiernych kombináciách, tak v žiarivých letných farbách! Zamilovala si sa do výrazne ružovej, sýto žltej, alebo dáš prednosť čiernej elegancii, ktorú zladíš s každým outfitom?

Nemá zmysel odolávať, tieto krásky proste musíš mať!

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

Fotenie ako zo sna: Ako sme fotili leto v apríli Fotenie ako zo sna: Ako sme fotili leto v apríli
Vuch travel: Aký batoh je ideálny parťák do lietadla? Vuch travel: Aký batoh je ideálny parťák do lietadla?
Listová kabelka je tá najmenšia kabelka, ktorá robí najväčší dojem Listová kabelka je tá najmenšia kabelka, ktorá robí najväčší dojem
Ako vybrať cestovnú tašku: vyraz na výlet a vyvetraj svoju Vušku Ako vybrať cestovnú tašku: vyraz na výlet a vyvetraj svoju Vušku


Zvoľte svoju krajinu