INSPIRACE

Nevyhnutný doplnok na jar? Módne batôžteky Vuch

30.03.2020 ADMIN HLAVNÍ
Autor článku

Tiež sa tešíš na jar? A chceš sa vypraviť na jarnú prechádzku vo veľkom štýle? Potom by ťa mala zdobiť nadčasová novinka v podobe unikátneho batôžteka Vuch, ktorý je na nákupy aj na prechádzky ako stvorený! Zaujme ťa nielen svojím vzhľadom, ale tiež praktickosťou.

Novinka VUCH, ktorú si nesmieš nechať ujsť

Chceš mať nový batôžtek Vuch ako prvá? Tak na nič nečakaj a urob si radosť. Vieme, že na elegancii a pohodlí záleží, preto prinášame batôžtek, ktorý v sebe kombinuje elegantný vzhľad kabelky a pohodlie batôžteka. No a je dostupný hneď v štyroch farebných variantoch, takže máš rozhodne z čoho vyberať! Urobíš si radosť svetloružovým variantom? Alebo je tvojmu srdcu najbližšie elegantná čierna?

Batôžteky dokonalé do posledného detailu

Že ti záleží na každom detaile? Českej značke Vuch tiež, preto sú ich batôžteky vyladené do posledného detailu. Napríklad v podobe zábavných a hravých strapcov, vďaka ktorým sú ešte šmrncovnejšie. Alebo v podobe loga Vuch, ktoré sa na nich dokonale vyníma. Ďalej majú nastaviteľné ramenné popruhy a praktické predné vrecko na kľúče či drobnosti. Čím zaujme na prvý pohľad teba?

Na nákupy aj na cesty

Bolo by perfektné mať batôžtek, ktorý môžeš vziať na nákupy do mesta aj na prechádzku do prírody, že? Prečo o tejto predstave len snívať, keď ho môžeš mať? Batôžtek je vďaka svojmu elegantnému vzhľadu univerzálnym kúskom vhodným takmer k akejkoľvek príležitosti. Stačí si len vybrať, kde všade mu dáš príležitosť zažiariť.

Už si ťa nejaký z tých fešákov tiež získal? Nie je sa čomu čudovať! Inak povedané, nič ti nebráni v tom, aby si mala jedného z nich už čoskoro doma!

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

Ako vybrať cestovnú tašku: vyraz na výlet a vyvetraj svoju Vušku Ako vybrať cestovnú tašku: vyraz na výlet a vyvetraj svoju Vušku
Back to semester alebo bez čoho sa počas štúdia nezaobídeš Back to semester alebo bez čoho sa počas štúdia nezaobídeš
Nová kolekcia: Svadobné kabelky na Vuch scéne Nová kolekcia: Svadobné kabelky na Vuch scéne
Módne tipy: Ako zladiť kabelku s peňaženkou? Módne tipy: Ako zladiť kabelku s peňaženkou?


Zvoľte svoju krajinu