INSPIRACE

Novinky z Impulse Collection: Kabelky, ktoré dávajú štýlu nový impulz

18.11.2019 ADMIN HLAVNÍ
Autor článku

Čakáš na nový impulz, vďaka ktorému budú tvoje outfity ešte dokonalejšie ako teraz? Nie nadarmo sa hovorí, že je kabelka základom každého šatníka. A pokiaľ túžiš po kabelke prepájajúcej praktickosť a neobyčajný vzhľad, nemali by tvojej pozornosti uniknúť nové kabelky VUCH z kolekcie Impulse. Poď sa na ne s nami pozrieť.

Impulse Collection

Kabelky z Impulse Collection ťa o svojej výnimočnosti presvedčia na prvý pohľad, získajú si ťa predovšetkým svojimi farbami a tiež tým, že sú navrhnuté tak, aby boli čo najpraktickejšie. Pokiaľ nedáš dopustiť na priestranné kabelky, do ktorých sa ti vojde veľa vecí, nezabudni sa pozrieť na kabelky Skyent a Sebela. Dávaš prednosť crossbody kabelkám v športovejšom štýle? Potom ťa potešia naše novinky.

Prečo mať crossbody kabelku?

Na cestách aj na párty. Praktickú crossbody kabelku oceníš všade tam, kde potrebuješ mať voľné ruky. Vďaka praktickému popruhu cez rameno nebudeš takmer vedieť, že kabelku máš, ver ale, že pokiaľ sa bude jednať o kabelku z Impulse Collection, tvoje okolie si ju zaručene všimne.

Kabelka Bailey vo farbe jesene

Ktorá kabelka sa k jeseni hodí lepšie ako tá v krásnej hnedej farbe? Kabelka Bailey s ozdobným logom VUCH je malá, praktická a nenahraditeľná.

Nežne ružová kabelka Norah

Chceš podporiť svoju nežnosť a ženskosť? Stav na svetlo ružovú kabelku so šedými detailmi Norah, ktorá sa stane jedinečným doplnkom, nech už sa vydáš kamkoľvek.

Vášnivo červená kabelka Madeline

Súhlasíš s tým, že by mali byť doplnky neprehliadnuteľné a mali by pútať na seba pozornosť? Túto požiadavku určite splní červená kabelka Madeline.

Kabelky v darčekovom balení

Vedela si, že ti každá z kabeliek VUCH príde v darčekovom balení? Všetky kabelky sú posielané v darčekovej krabici a vrecku. Ľahko sa tak premenia v dokonalý darček nielen pod stromček.

Padla ti niektorá z kabeliek Impulse Collection do oka? Urob si radosť hneď, alebo nenápadne naveď Ježiška…

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

VUCH radí: Ako si vybrať príručnú batožinu do lietadla VUCH radí: Ako si vybrať príručnú batožinu do lietadla
Deň matiek sa blíži: Nezabudni na svú superžienu Deň matiek sa blíži: Nezabudni na svú superžienu
Fotenie noviniek v centre Prahy s Vuchlady 2023 Fotenie noviniek v centre Prahy s Vuchlady 2023
Vuch na ples: S Vuškou do gala Vuch na ples: S Vuškou do gala


Zvoľte svoju krajinu