INSPIRACE

S peňaženkami a hodinkami z limitovanej kolekcie Fablouise edition oslníš

17.12.2019 REDAKCIE
Autor článku

Že prahneš po doplnku, ktorý ti okolie bude závidieť? Prečo si tento rok pod stromček nenadelíš niečo sama? Vianoce sú predsa o radosti a niekedy je potrebné urobiť radosť nielen ostatným, ale aj sebe. A inšpiráciou na dokonalý darček, z ktorého sa budeš radovať po celý rok, sú peňaženky a hodinky z limitovanej kolekcie Fablouise edition. Poď sa na ne s nami pozrieť.

Jedinečnosť v pastelových farbách

Peňaženky a hodinky z novej kolekcie by sa dali bez nadsadenia nazvať umeleckým dielom vďaka ich netradičným abstraktným vzorom v čarovných pastelových farbách. Na ich vzniku má totiž zásluhu nadaná holandská dizajnérka Laura Louise. Medzi jej najväčšie vášne patrí práve dizajn, móda a krása. A vzory na kabelkách a peňaženkách Fablouise edition rozhodne krásne sú.

Len 600 kusov peňaženiek a 100 hodiniek

Nebola by to limitovaná edícia, keby sme neponúkali len obmedzený počet týchto výnimočných kúskov. Vyrobili sme len 600 peňaženiek a 100 hodiniek a ty máš teraz jedinečnú príležitosť byť ich majiteľkou. Ale rýchlo, máme také tušenie, že o ne bude veľký záujem.

Pre teba, pre sestru aj priateľku

Už vieš, že si tohtoročné Vianoce ešte spríjemníš tým, že si nadelíš peňaženku a hodinky, ktoré len tak niekto mať nebude? A čo takto vziať jedny aj pre sestru, maminku alebo kamarátku? Je viac ako jasné, že originálny doplnok bude aj tento rok hitom Vianoc. A čo ťa určite poteší je aj fakt, že ti limitované kúsky VUCH prídu zabalené v luxusnom darčekovom balení.

Ako sa ti páčia nové peňaženky a kabelky z limitovanej edície? A potešilo by ťa, keby si tieto originálne doplnky našla pod stromčekom?

 

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

VUCH radí: Ako si vybrať príručnú batožinu do lietadla VUCH radí: Ako si vybrať príručnú batožinu do lietadla
Deň matiek sa blíži: Nezabudni na svú superžienu Deň matiek sa blíži: Nezabudni na svú superžienu
Fotenie noviniek v centre Prahy s Vuchlady 2023 Fotenie noviniek v centre Prahy s Vuchlady 2023
Vuch na ples: S Vuškou do gala Vuch na ples: S Vuškou do gala


Zvoľte svoju krajinu