INSPIRACE

S peňaženkami a hodinkami z limitovanej kolekcie Fablouise edition oslníš

17.12.2019 REDAKCIE
Autor článku

Že prahneš po doplnku, ktorý ti okolie bude závidieť? Prečo si tento rok pod stromček nenadelíš niečo sama? Vianoce sú predsa o radosti a niekedy je potrebné urobiť radosť nielen ostatným, ale aj sebe. A inšpiráciou na dokonalý darček, z ktorého sa budeš radovať po celý rok, sú peňaženky a hodinky z limitovanej kolekcie Fablouise edition. Poď sa na ne s nami pozrieť.

Jedinečnosť v pastelových farbách

Peňaženky a hodinky z novej kolekcie by sa dali bez nadsadenia nazvať umeleckým dielom vďaka ich netradičným abstraktným vzorom v čarovných pastelových farbách. Na ich vzniku má totiž zásluhu nadaná holandská dizajnérka Laura Louise. Medzi jej najväčšie vášne patrí práve dizajn, móda a krása. A vzory na kabelkách a peňaženkách Fablouise edition rozhodne krásne sú.

Len 600 kusov peňaženiek a 100 hodiniek

Nebola by to limitovaná edícia, keby sme neponúkali len obmedzený počet týchto výnimočných kúskov. Vyrobili sme len 600 peňaženiek a 100 hodiniek a ty máš teraz jedinečnú príležitosť byť ich majiteľkou. Ale rýchlo, máme také tušenie, že o ne bude veľký záujem.

Pre teba, pre sestru aj priateľku

Už vieš, že si tohtoročné Vianoce ešte spríjemníš tým, že si nadelíš peňaženku a hodinky, ktoré len tak niekto mať nebude? A čo takto vziať jedny aj pre sestru, maminku alebo kamarátku? Je viac ako jasné, že originálny doplnok bude aj tento rok hitom Vianoc. A čo ťa určite poteší je aj fakt, že ti limitované kúsky VUCH prídu zabalené v luxusnom darčekovom balení.

Ako sa ti páčia nové peňaženky a kabelky z limitovanej edície? A potešilo by ťa, keby si tieto originálne doplnky našla pod stromčekom?

 

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

Fotenie ako zo sna: Ako sme fotili leto v apríli Fotenie ako zo sna: Ako sme fotili leto v apríli
Vuch travel: Aký batoh je ideálny parťák do lietadla? Vuch travel: Aký batoh je ideálny parťák do lietadla?
Listová kabelka je tá najmenšia kabelka, ktorá robí najväčší dojem Listová kabelka je tá najmenšia kabelka, ktorá robí najväčší dojem
Ako vybrať cestovnú tašku: vyraz na výlet a vyvetraj svoju Vušku Ako vybrať cestovnú tašku: vyraz na výlet a vyvetraj svoju Vušku


Zvoľte svoju krajinu