Prodejna
Prodejna

NEJČASTEJŠIE OTÁZKY

1) Môžem si zásielku vyzdvihnúť osobne?

Samozrejme! Tešíme sa na Vás!

Adresa pro vyzvednutí: 

Čáslavská 46, Chrudim IV, 537 01,Czech Republic

ALEBO

Národní 38, Praha 11000, Czech Republic

 

2) Chcem tovar vrátiť. Ako?

Produkt, ktorý chceš vrátiť zabaľ a odnes na ľubovoľnú pobočku Packeta https://www.packeta.sk/pobocky kde nahlásiš kód 94129932 a nič neplatíš. Nezabudni len, prosím, pred odoslaním vyplniť jednoduchý formulár, ktorý nájdeš tu: https://www.vuch.sk/Stranky/Vratenie-a-reklamacia. Vyplnenie výrazne zrýchli spracovanie prípadu.

 

3) Čo keď si objednám niečo, čo mi nebude vyhovovať?

Žiadny strach. Máš 30 dní na vrátenie nepoškodeného a nepoužitého tovaru bez udania dôvodu.

 

4) Čo keď sa mi tovar poškodí?

Pokiaľ sa tak stane, zabaľ a odnes na ľubovoľnú pobočku Packeta https://www.packeta.sk/pobocky kde nahlásiš kód 94129932 a nič neplatíš. Nezabudni len, prosím, pred odoslaním vyplniť jednoduchý formulár, ktorý nájdeš tu https://www.vuch.sk/Stranky/Vratenie-a-reklamacia. Vyplnenie výrazne zrýchli spracovanie prípadu.

 

5) Kedy mi príde balíček?

Prevodom -tovar posielame po uhradení čiastky.

Platba online - tovar posielame nasledujúci pracovný deň.

Dobierkou - tovar posielame nasledujúci pracovný deň.

              

6) Kedy mi prídu peniaze za vrátený tovar?

Snažíme sa to spracovať v čo najkratšom termíne od prijatia balíčku k nám. Od odoslania platby je čiastka pripočítaná na Tvoj účet najneskôr do troch pracovných dní.

 

7) Je možné si balíček poistiť?

Samozrejme áno. S naším poistením balíčka Vuch sa nemusíš obávať zdĺhavého riešenia straty balíka alebo jeho poškodenia! Ak sa stratí celá tvoja zásielka, s prepravcom záležitosť vyriešime sami. Ak je objednaný tovar poškozený, nasledujúci pracovný deň si ho u teba vyzdvihne kuriér prepravnej služby.

V oboch prípadoch ti ihneď po skontaktovaní našej zákazníckej podpory odošleme nový, bezchybný kus a ty sa už nemusíš o nič ďalšie starať (len vtedy, ak nebude tovar už dostupný, spojíme sa s tebou osobne a spoločne situáciu vyriešime).

  


Zvoľte svoju krajinu