vyprodej
vyprodej
MENU

Vuch na cestách! – Veľká letná fotosúťaž #vuchworld!

Aj keď sme tento rok, čo sa cestovania týka trochu obmedzení, nemusíš chodiť ďaleko a veľa nádherných miest môžeš navštíviť aj vo svojom okolí! Aj napriek tejto situácii pre teba máme zaručene fungujúci recept na bezchybné leto! Zasúťaž si s nami o romantický pobyt pre dvoch v štvorhviezdičkovom Aparthoteli Svatý Vavřinec a máš o odpočinok postarané. Jediné, čo pre to musíš urobiť, je pridať fotku na Instagram a označiť ju hashtagom #vuchwold. Ukáž nám, kam si svoju vušku vyviezla, alebo zapoj svoju fantáziu a vytvor naše logo!

Aké sú pravidlá súťaže

  • Vyfoť sa s Vuch produktom na cestách a fotky zdieľaj na svojom instagramovom profile s hashtagom #vuchworld.
  • Sleduj @vuch_cz a @apartmanysvatyvavrinec na Instagrame.
  • Buď fanúšikom @vuchslovakia a @AparthotelSvatyVavrinec na facebooku.
  • Nie si majiteľkou Vuch kúsku? Nevadí! Zapoj svoju fantáziu a vytvor logo Vuch! Kdekoľvek a akokoľvek! Zapojiť môžeš hneď niekoľko fotografií naraz!

 

Ako vytvoriť logo Vuch?

Môžeš sa buď vyfotiť s naším produktom alebo akýmkoľvek spôsobom logo Vuch vytvoriť Namaľuj ho do piesku na pláži, poskladaj do jeho tvaru kamienky v horách, alebo ho vytvor s kamarátkou pomocou vlastných rúk. Vytvor logo Vuch akokoľvek ťa napadne!

Súťaž o romantický pobyt pre dvoch v Aparthoteli Svatý Vavřinec štartuje v pondelok 20.7.2020! Každý týždeň vyberieme najoriginálnejšiu fotku, ktorá postúpi do veľkého finále! Autori týchto 6 fotiek získajú poukážku do e-shopu v hodnote 40.00 €! Ďalej prebehne verejné hlasovanie o absolútnom víťazovi!

Fotky môžeš zdieľať celé prázdniny, teda až do 31.8. Na konci leta vyhlásime šťastlivca s najlepšou fotografiou. Výherca získa nielen sľubovaný romantický pobyt ale tiež potrebnú výbavu v podobe Vuch produktov z Travel collection.


Nevieš ako na to?

Pozri sa, ako prebiehala súťaž minulý rok. Zúčastnilo sa veľa originálnych fotografií. Inšpiráciu nájdeš v našom magazíne alebo na instagrame pod #myvuch alebo #vuchworld.

Vuch travel

Nemáš výbavu na cesty? Pozri sa na našu Travel kolekciu a vybav sa. Potrebuješ batoh, tašku, alebo okuliar?

Poznáš Aparthotel Svatý Vavřinec?

Štvorhviezdičkový luxusný Aparthotel Svatý Vavřinec venoval do súťaže poukaz na romantický pobyt pre dvoch v Peci pod Sněžkou!

Buď originálna ako značka Vuch! Zapoj svoju fantáziu, vytváraj logo Vuch na každom kroku a zdieľaj fotky!
Těšíme sa na tvoje nápady!