Glenn V Black priestranný mestský batoh
Vo VUCH môžeš objavovať, skúšať a vyberať z tisícov možností. A keď ti niečo nesadne? Pošli nám to späť jednoducho a zadarmo.
Color Days namiešali poriadnu dávku farieb a k tomu pridali zľavu -25 % s kódom CD25. Či už Ťa bavia jemné tóny, výrazné kombinácie alebo kúsky, ktoré nejde len tak prehliadnuť, teraz je ten správny čas vyberať.
Chceli sme dať nášmu batôžteku Glenn ešte šmrncovnejší look. A tak sme ho prezliekli do nového materiálu, ktorý je mäkší a štruktúrovanejší, takže sa teraz omnoho viac…
Viac informáciíChceli sme dať nášmu batôžteku Glenn ešte šmrncovnejší look. A tak sme ho prezliekli do nového materiálu, ktorý je mäkší a štruktúrovanejší, takže sa teraz omnoho viac hodí do ulíc veľkomesta. Ponúkne Ti ešte viac priestoru a všetky zipsy na vonkajších priehradkách sme schovali, aby sa neodreli a netlačili Ťa do chrbta. Glenn V je síce batoh, ale má bez pochýb aj poriadny šmrnc.
- Zapínanie na zips a magnetickú klopu
- Celkom 3 vonkajšie priehradky na zips
- Vnútri priehradka zo sieťoviny a menšia priehradka na zips
- Nastaviteľné ramenné popruhy
| Rozmer | 320 x 240 x 130 mm |
| Materiál | Umelá koža |
| Hmotnosť | 580 g |
| Zapínanie | Na zips |
| Vzor | Jednofarebný |
| Farba | Čierna |
| Objem | 10 |
| Štýl | Elegantný, Na každý deň |
| Zmestí sa A4 | áno |
| Veľkosť NTB" | 11,6" " |
| Materiál zipsu | Plast |
| Vlastnosti | Skryté vrecko, Vnútorné vrecko na zips |
| Záruka | 24 mesiacov |
VONKAJŠÍ MATERIÁL
100% PU Polyuretán
VNÚTORNÝ MATERIÁL
100% PES Polyester
Viac informácií o materiáloch a údržbe sa dozvieš TU.
Doručenie už do 2 pracovných dní. K dispozícii ti sú naši dopravcovia: Pošta a Zásielkovňa.
Tovar môžeš uhradiť v hotovosti, prevodom na účet alebo online kartou.
V prípade akýchkoľvek otázok sa neváhaj obrátiť na našu zákaznícku linku info@vuch.sk.
Batôžteky
Že máš v mysli zakorenené, že batôžteky nie sú dostatočne kombinovateľné? Dovoľ, aby sme zborili tento zastaraný mýtus. S našimi VUCH batôžtekmi, ktoré sú veľmi hravé a rozkošné Ťa presvedčíme, že ich môžeš nosiť prakticky ku všetkému. Dokonca si myslíme, že budú najobdivovanejším kúskom Tvojho šatníka.
Darčekové balenie
Vo VUCH balíme každú objednávku do krásnej darčekovej krabičky s mašľou, aby rozbaľovanie bolo radosťou, či už pre seba alebo ako darček pre niekoho blízkeho.
Bez starostí s balením.