Zane priestranný batoh na zips
Vo VUCH môžeš objavovať, skúšať a vyberať z tisícov možností. A keď ti niečo nesadne? Pošli nám to späť jednoducho a zadarmo.
Už len do utorka 26. 5. môžeš počas Color Days nakúpiť so zľavou -25 % vďaka kódu CD25. Či už Ťa lákajú jemné odtiene alebo výrazné kúsky, teraz je ideálna chvíľa urobiť si radosť.
Ponáhľaš sa na prednášku? Zane bude Tvoj najvernejší parťák aj pri tej najťažšej skúške. Overené 9 z 10 študentkami. Vďaka niekoľkým vreckám si do něho môžeš poskladať…
Viac informáciíPonáhľaš sa na prednášku? Zane bude Tvoj najvernejší parťák aj pri tej najťažšej skúške. Overené 9 z 10 študentkami. Vďaka niekoľkým vreckám si do něho môžeš poskladať všetky svoje nevyhnutnosti a vždy ich nájsť v okamihu. Do toho samozrejme počítame aj notebook, ktorému sme pripravili polstrované vrecko, aby bol ako v perínke. A asi sa zhodneme, že málokomu sedia tieto farby a bodky tak, ako jemu.
- Vnútorný priestor s oddeľeným priestorom na mini notebook
- Nastaviteľné ramenné popruhy
- Predné vrecko uzatvárateľné na zips
- Extrémne pevný a odolný materiál
| Rozmer | 370 x 300 x 130 mm |
| Materiál | Umelá koža, Textil |
| Hmotnosť | 540 g |
| Zapínanie | Na zips |
| Vzor | Viacfarebný, Bodkovaný |
| Farba | Multicolor |
| Typ | Športový batoh |
| Objem | 14 |
| Kolekcia | DOTS |
| Štýl | Študentský |
| Dĺžka popruhu | 53 - 92 cm |
| Zmestí sa A4 | áno |
| Veľkosť NTB" | 11,6" " |
| Materiál zipsu | Plast |
| Vlastnosti | Vrecko na fľašu, Vnútorné vrecko na zips, Vrecko na notebook |
| Záruka | 24 mesiacov |
VONKAJŠÍ MATERIÁL
80% PES Polyester
20% PU Polyuretán
VNÚTORNÝ MATERIÁL
100% PES Polyester
Viac informácií o materiáloch a údržbe sa dozvieš TU.
Doručenie už do 2 pracovných dní. K dispozícii ti sú naši dopravcovia: Pošta a Zásielkovňa.
Tovar môžeš uhradiť v hotovosti, prevodom na účet alebo online kartou.
V prípade akýchkoľvek otázok sa neváhaj obrátiť na našu zákaznícku linku info@vuch.sk.
Objavte viac
DOTS
Daj to šedi! Bodky ako srdcová záležitosť.
Kolekcia DOTS je oslavou bodiek vo všetkých ich podobách. Hravé, roztomilé a neprehliadnuteľné, presne také, aké majú byť. Bodky sú u nás vo Vuch srdcovou záležitosťou, ktorá postupne prenikla do stále viacerých dizajnov. Každý kúsok z tejto kolekcie prináša dávku radosti, šmrncu a ľahkej nostalgie. Ak Ťa bodky bavia rovnako ako nás, DOTS si Ťa získa hneď na prvý pohľad a už nepustí.
Darčekové balenie
Vo VUCH balíme každú objednávku do krásnej darčekovej krabičky s mašľou, aby rozbaľovanie bolo radosťou, či už pre seba alebo ako darček pre niekoho blízkeho.
Bez starostí s balením.