Fatima Grey bodkovaná cestovná taška na zips
Vo VUCH môžeš objavovať, skúšať a vyberať z tisícov možností. A keď ti niečo nesadne? Pošli nám to späť jednoducho a zadarmo.
Color Days namiešali poriadnu dávku farieb a k tomu pridali zľavu -25 % s kódom CD25. Či už Ťa bavia jemné tóny, výrazné kombinácie alebo kúsky, ktoré nejde len tak prehliadnuť, teraz je ten správny čas vyberať.
Nechceš mať kufor ani batoh, ale všetky cestovné tašky sú príliš športové a chýba im šmrnc a originalita? Vo Vuch sme sa s týmto problémom popasovali. Fatimu Grey sme…
Viac informáciíNechceš mať kufor ani batoh, ale všetky cestovné tašky sú príliš športové a chýba im šmrnc a originalita? Vo Vuch sme sa s týmto problémom popasovali. Fatimu Grey sme klasicky posypali drobnými bodkami, vďaka ktorým je aj z cestovnej tašky štýlový módny doplnok.
- Hlavné zapínanie na zips
- 3 vonkajšie vrecká na zips
- Veľké vnútorné vrecko na zips
- Pripínací popruh cez rameno s nastaviteľnou dĺžkou
| Rozmer | 320 x 500 x 150 mm |
| Materiál | Textil |
| Hmotnosť | 350 g |
| Zapínanie | Na zips |
| Vzor | Viacfarebný, Bodkovaný |
| Farba | Šedá |
| Typ | Cestovné tašky |
| Objem | 24 |
| Kolekcia | DOTS |
| Štýl | Športový, Cestovný |
| Dĺžka popruhu | 75 - 130 cm |
| Zmestí sa A4 | áno |
| Veľkosť NTB" | 11,6" ", 13,3" ", 15,6" " |
| Materiál zipsu | Plast |
| Vlastnosti | Dlhý popruh cez rameno, Odolný materiál, Skryté vrecko, Vnútorné vrecko na zips |
| Záruka | 24 mesiacov |
VONKAJŠÍ MATERIÁL
100% Polyester Oxford
VNÚTORNÝ MATERIÁL
100% PES Polyester
Viac informácií o materiáloch a údržbe sa dozvieš TU.
Doručenie už do 2 pracovných dní. K dispozícii ti sú naši dopravcovia: Pošta a Zásielkovňa.
Tovar môžeš uhradiť v hotovosti, prevodom na účet alebo online kartou.
V prípade akýchkoľvek otázok sa neváhaj obrátiť na našu zákaznícku linku info@vuch.sk.
Objavte viac
DOTS
Daj to šedi! Bodky ako srdcová záležitosť.
Kolekcia DOTS je oslavou bodiek vo všetkých ich podobách. Hravé, roztomilé a neprehliadnuteľné, presne také, aké majú byť. Bodky sú u nás vo Vuch srdcovou záležitosťou, ktorá postupne prenikla do stále viacerých dizajnov. Každý kúsok z tejto kolekcie prináša dávku radosti, šmrncu a ľahkej nostalgie. Ak Ťa bodky bavia rovnako ako nás, DOTS si Ťa získa hneď na prvý pohľad a už nepustí.
Darčekové balenie
Vo VUCH balíme každú objednávku do krásnej darčekovej krabičky s mašľou, aby rozbaľovanie bolo radosťou, či už pre seba alebo ako darček pre niekoho blízkeho.
Bez starostí s balením.