Cestovné tašky


Filtrovať

 

Jessie

cestovná taška
37.90 €
NOVINKA

Ambra

cestovná taška
37.90 €
NOVINKA

Keara

cestovná taška
37.90 €
NOVINKA

Trinita

cestovná taška
37.90 €
NOVINKA

Sidsel

cestovná taška
45.90 €

Aisha

cestovní taška
45.90 €

Rimora

cestovná taška
45.90 €


Elegantné dámske cestovné tašky s unikátnym dizajnom

Luxusné a štýlové cestovné tašky Vuch sú ideálnym spoločníkom na akýkoľvek tvoj výlet. Či už sa chystáš na cestu po Slovensku, alebo naše tašky môžeš využiť aj ako príručnú batožinu do lietadla. Zároveň ju oceníš nielen pri cestovaní, ale napríklad aj pri balení všetkých nevyhnutných vecí do pôrodnice.

V ponuke nájdeš malé aj veľké cestovné tašky pre všetky tvoje potreby. Sú z odolných materiálov, aby ti na cestách boli spoľahlivým parťákom. Medzi ďalšie prednosti cestovných tašiek patria praktické vnútorné priehradky na drobnosti a odopínací popruh cez rameno. Naši dizajnéri si potrpia na originalite jednotlivých produktov a na prepracovaných detailoch. Vďaka tomu na seba s akýmkoľvek kúskom od Vuch vždy upútaš pozornosť!

V ponuke sú ako elegantné kúsky, vhodné na pracovnú cestu, tak viac odvážne a bláznivé, napríklad na športový víkend. Tak ktorej taške dáš prednosť, jednofarebnej, ako je napríklad luxusná a nadčasová Warsaw, či skôr viacfarebným variantom s ikonickými bodkami? A kam s ňou vyrazíš?