Fossy Mini Black mini crossbody kabelka so retiazkou
Vo VUCH môžeš objavovať, skúšať a vyberať z tisícov možností. A keď ti niečo nesadne? Pošli nám to späť jednoducho a zadarmo.
VUCH dni s kódom VDNI25 sú ideálnou zámienkou na nový kúsok. Zľava -25 % platí už len do pondelka 20. 4., tak si vyber doplnok, ktorý Ťa bude baviť každý deň.
Mysleli sme, že obľúbenú Fossy len tak nič neprekoná. Lenže teraz sa pozeráš na jej mini verziu, a tak sú pochyby o našom tvrdení na mieste. Táto cute kabelka bude…
Viac informáciíMysleli sme, že obľúbenú Fossy len tak nič neprekoná. Lenže teraz sa pozeráš na jej mini verziu, a tak sú pochyby o našom tvrdení na mieste. Táto cute kabelka bude Tvojou prvou voľbou na večernú párty. Ale každú chvíľu budeš hľadať zrkadlo a pozerať, ako Ti to s ňou pristane. Alebo na romantickú večeru v michelinskej reštaurácii, ale „small talks“ budeš viesť hlavne s ňou. Nech už skrátka pôjdeš kamkoľvek, len ťažko ju budeš odkladať.
- Elegantné vyhotovenie s vonkajším vreckom bez zapínania
- Vnútorná priehradka na drobnosti na zips
- 2 vnútorné priehradky bez zapínania (na mobil)
- Crossbody popruh s retiazkou
| Rozmer | 170 x 200 x 60 mm |
| Materiál | Umelá koža |
| Hmotnosť | 330 g |
| Zapínanie | Na zips |
| Vzor | Jednofarebný, Geometrický |
| Farba | Čierna |
| Typ | Crossbody kabelka |
| Kolekcia | Shape of Diamond |
| Štýl | Elegantný, Na každý deň |
| Dĺžka popruhu | 132 - 145 cm |
| Zmestí sa A4 | nie |
| Materiál zipsu | Plast |
| Zmestí sa peňaženka | Stredná |
| Farba kovania | Čierna |
| Vlastnosti | Dlhý popruh cez rameno, Skryté vrecko |
| Záruka | 24 mesiacov |
VONKAJŠÍ MATERIÁL
100% PU Polyuretán
VNÚTORNÝ MATERIÁL
100% PES Polyester
Viac informácií o materiáloch a údržbe sa dozvieš TU.
Doručenie už do 2 pracovných dní. K dispozícii ti sú naši dopravcovia: Pošta a Zásielkovňa.
Tovar môžeš uhradiť v hotovosti, prevodom na účet alebo online kartou.
V prípade akýchkoľvek otázok sa neváhaj obrátiť na našu zákaznícku linku info@vuch.sk.
Objavte viac
Shape of diamond
Buď štýlová a jedinečná s Shape of Diamond!
Práve pokukávaš po klenotoch a diamantoch nášho portfólia. Bestsellerky Cary a Carrie sa stali ikonou, ktorá nás inšpirovala pre dizajn ďalších luxusných Vušiek. Celú kolekciu Shape of Diamond šperkuje elegantná hra so slepotlačou a nevšedné kovové detaily. Tak ktorý batoh, kabelka alebo peňaženka Ťa chytí za srdce a už nepustí?
Darčekové balenie
Vo VUCH balíme každú objednávku do krásnej darčekovej krabičky s mašľou, aby rozbaľovanie bolo radosťou, či už pre seba alebo ako darček pre niekoho blízkeho.
Bez starostí s balením.