Rosia Big Dot Dark Green bodkovaná crossbody peňaženka
Vo VUCH môžeš objavovať, skúšať a vyberať z tisícov možností. A keď ti niečo nesadne? Pošli nám to späť jednoducho a zadarmo.
Už len do utorka 12. 5. môžeš využiť jarný výpredaj a k tomu extra zľavu -15 % na kabelky s kódom KAB15. So zľavami až -50 % si tak urobíš radosť za tie najlepšie ceny.
Ak patríš medzi tie, čo si rady berú len to najnutnejšie, práve si našla svojho favorita. Táto malá crossbody peňaženka pojme mobil, karty aj pár drobností a nechá Ti…
Viac informáciíAk patríš medzi tie, čo si rady berú len to najnutnejšie, práve si našla svojho favorita. Táto malá crossbody peňaženka pojme mobil, karty aj pár drobností a nechá Ti ruky voľné na všetko ostatné. Tentoraz sme ju obliekli do výrazných bodiek, ktoré k VUCH patria rovnako prirodzene ako dobrá nálada. Stačí ju hodiť cez rameno a vyraziť.
- Hlavné zapínanie na zips
- Menšia kapsička na zips
- Priestor pre 3 karty
- Nastaviteľný crossbody popruh
| Rozmer | 190 x 100 x 45 mm |
| Materiál | Umelá koža |
| Hmotnosť | 288 g |
| Zapínanie | Na zips |
| Vzor | Bodkovaný |
| Farba | Zelená |
| Počet kariet | 0-6 |
| Kolekcia | DOTS |
| Štýl | Voľnočasový |
| Dĺžka popruhu | 74 - 134 cm |
| Materiál zipsu | Kov |
| Farba kovania | Zlatá |
| Vlastnosti | Dlhý popruh cez rameno |
| Záruka | 24 mesiacov |
VONKAJŠÍ MATERIÁL
100% PU Polyuretán
VNÚTORNÝ MATERIÁL
100% PES Polyester
Viac informácií o materiáloch a údržbe sa dozvieš TU.
Doručenie už do 2 pracovných dní. K dispozícii ti sú naši dopravcovia: Pošta a Zásielkovňa.
Tovar môžeš uhradiť v hotovosti, prevodom na účet alebo online kartou.
V prípade akýchkoľvek otázok sa neváhaj obrátiť na našu zákaznícku linku info@vuch.sk.
Objavte viac
DOTS
Nandaj to šedi! Bodky ako srdcová záležitosť.
Kolekcia DOTS je oslavou bodiek vo všetkých ich podobách. Hravé, roztomilé a neprehliadnuteľné, presne také, aké majú byť. Bodky sú u nás vo Vuch srdcovou záležitosťou, ktorá postupne prenikuje stále viac dizajnmi. Každý kúsok z tejto kolekcie prináša dávku radosti, šmrncu a ľahkej nostalgie. Ak Ťa bodky bavia rovnako ako nás, DOTS si Ťa získa hneď na prvý pohľad a už nepustí.
Darčekové balenie
Vo VUCH balíme každú objednávku do krásnej darčekovej krabičky s mašľou, aby rozbaľovanie bolo radosťou, či už pre seba alebo ako darček pre niekoho blízkeho.
Bez starostí s balením.