INSPIRACE

Daj si pauzu a vydaj sa s Vuškou za zimnou rozprávkou

30.12.2023 REDAKCIE
Autor článku

Si odhodlaná na oddych od vianočného zhonu? My sme za. Či už ide o pokojnú prechádzku v zasneženom parku alebo o odvážne dobrodružstvo v lese, maj po boku verného spoločníka – obľúbenú Vušku. Postará sa o to, aby si nič nezabudla a nemusela aspoň chvíľu na nič myslieť.

Treba pokoj a Vušku so sebou

Predstav si to – obchody plné ľudí, všade samé cinkanie a ty stojíš vo fronte, ktorá sa ťahá ďalej než vianočný detský zoznam prianí. To je predvianočná scéna, ktorú všetci poznáme. Po tom všetkom si zaslúžiš chvíľku len pre seba. Vyraz von, kde budeš počuť len zvuky prírody a upokojujúce chrumkanie snehu pod nohami.

Zima s radostí díky Vuch

O výhodách trávenia času na čerstvom vzduchu niet pochýb - zníženie stresu, zlepšenie nálady, dokonca aj posilnenie imunitného systému. A svoju rolu môže v takej chvíľke pre teba zohrať aj naša Vuška. Ber ju ako svoj osobný "zenový balíček". Nájdeš v nej všetko, čo potrebuješ pre zimný únik: teplé rukavice, čiapku alebo desiata pre menšie posilnenie.

Vušky ako zimní parťáci

Vybrať si tú správnu spoločnosť na zimné dobrodružstvo je zásadná vec. Nemala by ťa obmedzovať, byť ti nepohodlná, a naopak by ťa mala nasledovať ako vlastný tieň. Pre prechádzku zasneženým lesom alebo na zjazdovku? Batoh Gavroche, ktorý unesie termosku s teplým čajom aj pláštenku. S pletenou čiapkou Sheron Grey budú super dvojka. Tiež k nim dokonale pasuje ružová peňaženka Trell, ktorá sa bude hodiť, keď sa cestou niekde zastavíš na svařák a trdelník.

Ak chceš byť pri zimnej prechádzke alebo nečakanej chumelici za módnu ikonu, elegantný batoh Lisbonne splní tvoje požiadavky. Krásne sa kombinuje so žiarivým kabátom, aby bola zima ešte radostnejšia.

Ak toho so sebou pre dosiahnutie chvíľkovej nirvány nepotrebuješ toľko, crossbody je jasná voľba. Addict je eco kabelka a do lesa sa hodí nielen farbou, ale aj vďaka materiálu, ktorý myslí na našu Zem. Za hviezdu s ňou budeš, aj keď sa rozhodneš pre tanečné piruety na ľade alebo elegantné oblúky na zjazdovke. Nenechá ťa v štichu a pojme všetko potrebné - malú fľašu s teplým čajom, pletené rukavice a samozrejme balzam na pery, aby boli tvoje pery ochránené pred mrazivým vzduchom.

Barevná zima s Vuch

Jak se postarat o svou Vušku vzimě 

Teď, když víš, na koho je spoleh při nejrůznějších zimních vyžití, pojďme se podívat, jak se o ni postarat, aby vydržela všechna ta dobrodružství. Zima přináší chlad a vlhko, a tak je důležité dbát na to, aby naše kabelky a batohy byly chráněny. Pokud jde o kožené Vušky, pravidelně je ošetřuj impregnací, která odolá sněhu i mrholení. A pokud se Vuška nechtěně stane sněhulákem, nech ji přirozeně uschnout mimo dosah topení, aby materiál nepopraskal. 

Samozřejmě, čistota je polovina krásy i v zimě. Každá Vuška ocení po návratu z venkovních radovánek trochu péče. Otři ji vlhkým hadříkem, aby se zbavila případných skvrn od soli nebo bláta a vždy ji ukládej na suché místo, kde si může odpočinout a připravit se na další výlet. 

Zimní výlety nejsou jen o sportu a zábavě, ale také o našem wellbeing – tedy osobní pohodě a kvalitě života. Tak na sebe nezapomínej a vyber si k tomu parťačku, která ti bude věrně sekundovat. A když budeš chtít, budeme rádi, když s námi budeš sdílet svoje zimní příhody s Vuškou na sociálních sítích.  

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

VUCH radí: Ako si vybrať príručnú batožinu do lietadla VUCH radí: Ako si vybrať príručnú batožinu do lietadla
Deň matiek sa blíži: Nezabudni na svú superžienu Deň matiek sa blíži: Nezabudni na svú superžienu
Fotenie noviniek v centre Prahy s Vuchlady 2023 Fotenie noviniek v centre Prahy s Vuchlady 2023
Vuch na ples: S Vuškou do gala Vuch na ples: S Vuškou do gala


Zvoľte svoju krajinu