INSPIRACE

Hravú a veselú dámou jedine s VUCH

01.02.2017 REDAKCIE
Autor článku

Hravú a veselú dámou jedine s VUCH

Je tvojou pravou rukou, je tvojou kamarátkou, nosíš ju stále pri sebe, a hlavne – nikomu ju sebecky nepožičiavaš, pretože je jednoducho úžasná. Čo je to? No predsa tvoja nová peňaženka od Vuch.

S Vuch budeš vedieť, že tvoj strážca majetku, tvoja dokonalá peňaženka, je vyrobená z kvalitnej a odolnej syntetickej kože v súlade s trvalo udržateľným rozvojom. Môžeš sa spoľahnúť na skvelú a poctivú dizajnérsku prácu.

  Chceš malú, veľkú, hanblivú alebo radšej odvážne farebnú? Každá peňaženka Vuch má svoj príbeh, svoje roztomilé meno a záleží len na tebe, po ktorej siahneš. Čo tak sa dať dokopy s rozkošnými slečnami z Dots Collection alebo naopak s kvalitnými koženými dámami z Leather Collection? Alebo ťa osloví niečo úplne iné?

Môžeš si byť ale na 100% istá, že si každú zamiluješ hneď na prvý dotyk, na prvý pohľad a nebudeš sa od nej chcieť už nikdy odpútať. Čo sa ani nestane, pretože v krásnom darčekovom balení ti nepríde len tvoja nová kamoška, ale aj kartička s jej identifikáciou, taký jej rodný list.

Vuch ale nie sú len krásne a neodolateľné peňaženky pre každú príležitosť, ale tiež kabelky všetkých farieb a veľkostí. Do práce jedine s veľkými shopperkami, na párty len s elegantnou prešívanou taškou a na rande zase úplne postačí listová kabelka.

A to ešte nie je všetko, doplň svoj outfit hravými hodinkami s bodkami, rozmanitými náramkami alebo ďalšími štýlovými doplnkami.

Tak čo, už máš svoju Vušku? Ak nie, tak nečakaj veľmi dlho, aby na teba ešte zostalo! Alebo sa rovno teraz hneď pozri do VUCH!

Tak prečo sa celá nezladiť?

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

Je to tady! První kožené a eco kabelky od VUCH Je to tady! První kožené a eco kabelky od VUCH
Výběr dokonalé kabelky na léto Výběr dokonalé kabelky na léto
Nové šaty VUCH, které se hodí k elegantnímu i sportovnímu stylu Nové šaty VUCH, které se hodí k elegantnímu i sportovnímu stylu
Sedací vaky VUCH Sedací vaky VUCH