INSPIRACE

Letný starter pack: Čo nesmie chýbať v tvojom letnom šatníku?

23.06.2022 REDAKCIE
Autor článku

Že už sa nemôžeš dočkať leta? A si naň náležite vybavená? Pokiaľ nie, môžeš sa inšpirovať našimi tipmi na Vuch produkty, s ktorými si leto užiješ naplno. Šiltovka, slnečné okuliare alebo hravá cestovka?  Poď kuknúť, čo sme si pre teba pripravili.

Leto v štýle Vuch

„Here comes the sun, dodododo, here comes the sun and I say, it´s all right!…“ spieva sa v jednej svetoznámej pesničke a my nemôžeme nič iného, ako súhlasiť. A momentálne k tomu navyše… here comes the summer! A práve preto ti prinášame tipy na letný Vuch starter pack = inými slovami kúsky, bez ktorých sa v lete nezaobídeš (alebo možno zaobídeš, ale bude ťa sakra mrzieť, že ich práve nemáš pri sebe). Tak poďme na to.

Natri to slniečku

To, že je vonku už väčšinu času krásne, teploty stúpajú a slniečko ide na plné obrátky má okrem pozitív aj jeden háčik. A to taký, že je skrátka potrebné sa pred ním dostatočne chrániť. A ako inak ako v štýle…Vuch! Náležitú ochranu potrebuje hlavne tvoja hlava a tvár, a preto je základom letného šatníka rozhodne šiltovka a tiež slnečné okuliare. Ktoré ti môžeme odporúčiť? Čo takto nežná šiltovka Layla s naším ikonickým vzorom v podobe bielych bodiek? Pokiaľ ale na nežnosť a ružovú moc nie si a zametá s tebou skôr duša drsňáčky, hnedá šiltovka Kash je voľba číslo jedna. A navyše ju môžeš šérovať so svojím chlapcom alebo bratom! Na oči ti zase odporučíme okuliare Aura, ktoré elegantne podtrhnú celý tvoj outfit, a navyše ťa ochránia pred slniečkom. Pokiaľ ale o slnečné lúče nechceš prísť, rovno ich môžeš nosiť aj na očiach, pretože okuliare Checkie svojou farbou pripomínajú ranný východ slnka. A to je wow!

Obleč sa do leta

A teraz už ideme na celkový outfit. Schválne, aký kúsok oblečenia je na leto najpraktickejší a najpohodlnejší? No jasné, že šaty! A tie máme tiež! Vyberieš si u nás aj čierne klasiky Molly alebo pokiaľ chceš niečo žiarivejšie, svietivé ružové šaty Alexa ťa rozhodne zaujmú. Potom už stačí len celý outfit doladiť hravou cestovkou Sarona alebo Briana na objavovanie nových miest a nasadiť k tomu hravé doplnky, ktoré ich budú objavovať s tebou. Vybrať si môžeš nežnejšie Dotty Marisa v krémovom variante, alebo naopak čierne klasiky Dotty Doria rozžiarené farebnými detailmi. Vuch Ťa na leto skrátka oblečie od hlavy až po päty!

 

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

VUCH radí: Ako si vybrať príručnú batožinu do lietadla VUCH radí: Ako si vybrať príručnú batožinu do lietadla
Deň matiek sa blíži: Nezabudni na svú superžienu Deň matiek sa blíži: Nezabudni na svú superžienu
Fotenie noviniek v centre Prahy s Vuchlady 2023 Fotenie noviniek v centre Prahy s Vuchlady 2023
Vuch na ples: S Vuškou do gala Vuch na ples: S Vuškou do gala


Zvoľte svoju krajinu