INSPIRACE

Nové peňaženky Black Dots!

07.06.2019 REDAKCIE
Autor článku

Nové peňaženky Black Dots!

Black Dots Collection už určite veľmi dobre poznáš! Nemáme pravdu? Peňaženky spoľahlivo opatrujú všetky tvoje cennosti a postarajú sa aj o karty alebo amulety pre šťastie! Obľúbená kolekcia peňaženiek Black Dots sa rozrástla o niekoľko nových kúskov, ktoré rozhodne stoja za pozornosť! Vďaka ich vylepšenému dizajnu z nich nespustíš oči!

Vo Vuch neustále vytvárame nové kolekcie, originálne dizajny a zdokonaľujeme vyhotovenie produktov, aby čo najlepšie vyhovovalo vám, našim skvelým zákazníčkam! Pretože nám na vás skutočne záleží a byť kreatívny nás jednoducho baví!

S radosťou sme doplnili do Black Dots Collection päť veľkých a tri malé peňaženky, ktoré očaria na prvý pohľad! Keď budeš ráno kontrolovať obsah svojej kabelky, jedna bodkovaná kráska od Vuch tam bude mať svoje čestné miesto!

 

Peňaženky upútajú každé oko v tvojom okolí, predovšetkým vďaka väčším farebným bodkám a pestrým farbám! Neprehliadnuteľná kombinácia, čo na to hovoríš? A tu zábava akurát začína! Vnútorný priestor tvorí priehradka na zips pre mince, dve priestranné priehradky na bankovky aj priehradky pre karty! Teraz už budeš mať v peňaženke poriadok, že?

Myslíme tiež na majiteľky malých kabeliek, preto v Black Dots Collection nájdeš menšie verzie peňaženiek, ktoré sú do bodky rovnako krásne, ako ich väčšie kolegyne! Vyberať môžeš rovno v troch farbách! Ako sa ti páčia?

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

Fotenie ako zo sna: Ako sme fotili leto v apríli Fotenie ako zo sna: Ako sme fotili leto v apríli
Vuch travel: Aký batoh je ideálny parťák do lietadla? Vuch travel: Aký batoh je ideálny parťák do lietadla?
Listová kabelka je tá najmenšia kabelka, ktorá robí najväčší dojem Listová kabelka je tá najmenšia kabelka, ktorá robí najväčší dojem
Ako vybrať cestovnú tašku: vyraz na výlet a vyvetraj svoju Vušku Ako vybrať cestovnú tašku: vyraz na výlet a vyvetraj svoju Vušku


Zvoľte svoju krajinu