INSPIRACE

Nové peňaženky Black Dots!

07.06.2019 REDAKCIE
Autor článku

Nové peňaženky Black Dots!

Black Dots Collection už určite veľmi dobre poznáš! Nemáme pravdu? Peňaženky spoľahlivo opatrujú všetky tvoje cennosti a postarajú sa aj o karty alebo amulety pre šťastie! Obľúbená kolekcia peňaženiek Black Dots sa rozrástla o niekoľko nových kúskov, ktoré rozhodne stoja za pozornosť! Vďaka ich vylepšenému dizajnu z nich nespustíš oči!

Vo Vuch neustále vytvárame nové kolekcie, originálne dizajny a zdokonaľujeme vyhotovenie produktov, aby čo najlepšie vyhovovalo vám, našim skvelým zákazníčkam! Pretože nám na vás skutočne záleží a byť kreatívny nás jednoducho baví!

S radosťou sme doplnili do Black Dots Collection päť veľkých a tri malé peňaženky, ktoré očaria na prvý pohľad! Keď budeš ráno kontrolovať obsah svojej kabelky, jedna bodkovaná kráska od Vuch tam bude mať svoje čestné miesto!

 

Peňaženky upútajú každé oko v tvojom okolí, predovšetkým vďaka väčším farebným bodkám a pestrým farbám! Neprehliadnuteľná kombinácia, čo na to hovoríš? A tu zábava akurát začína! Vnútorný priestor tvorí priehradka na zips pre mince, dve priestranné priehradky na bankovky aj priehradky pre karty! Teraz už budeš mať v peňaženke poriadok, že?

Myslíme tiež na majiteľky malých kabeliek, preto v Black Dots Collection nájdeš menšie verzie peňaženiek, ktoré sú do bodky rovnako krásne, ako ich väčšie kolegyne! Vyberať môžeš rovno v troch farbách! Ako sa ti páčia?

Kopírovať odkaz

Odporúčané články

VUCH radí: Ako si vybrať príručnú batožinu do lietadla VUCH radí: Ako si vybrať príručnú batožinu do lietadla
Deň matiek sa blíži: Nezabudni na svú superžienu Deň matiek sa blíži: Nezabudni na svú superžienu
Fotenie noviniek v centre Prahy s Vuchlady 2023 Fotenie noviniek v centre Prahy s Vuchlady 2023
Vuch na ples: S Vuškou do gala Vuch na ples: S Vuškou do gala


Zvoľte svoju krajinu